کد خبر: 928350 A

ملکی خبر داد:

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی در یک بیمارستان در میدان حسن آباد تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره آتش سوزی در یکی از بیمارستان‌های تهران گفت:  ساعت ۱۱ و ۶ دقیقه صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک مرکز درمانی در خیابان امام خمینی، نرسیده به میدان حسن آباد اعلام شد که بلافاصله یک ایستگاه از میدان حسن آباد در حداقل زمان به محل اعزام می‌شود.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: نیروهای ما در آنجا مشاهده می‌کنند که در قسمت محوطه باز این مرکز درمانی یک انبار روباز کوچک به وسعت حدود ۲۰ متر وجود داشته که  محل نگهداری لوازم اسقاط پزشکی، لوازم و تجهیزات پزشکی مستعمل بوده است که بخشی از آن دچار آتش‌سوزی شده بود که با حضور به موقع نیروها به سرعت خاموش شد.

ملکی افزود: این بخش هیچ ارتباطی به بخش درمانی و محل نگهداری بیماران نداشت و اصلا نگرانی برای وضعیت بیماران و پزشکان و کادر درمانی وجود ندارد. خوشبختانه هیچ گونه دود و شعله به داخل بخش‌های درمانی سرایت نکرد و سریعا از گسترش آتش جلوگیری شد. 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: این حادثه مصدومیت و تلفات جانی نداشت. اکنون نیروها در حال ایمن‌سازی محل هستند و تا دقایقی دیگر محل تقدیم مسئولان بیمارستان خواهد شد.

آتش سوزی امام خمینی بیمارستان تجهیزات پزشکی شعله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر