کد خبر: 844550 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی درباره اخراج برخی نیروهای پیمانکار این دانشگاه گفت: افرادی که در مسائل پخت و پز، خرید و نظارت حضور داشتند و کوتاهی کردند، کنار گذاشته شدند.

«صمد حاج جباری» معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره واکنش به خبر اخراج پیمانکار دانشگاه شهید بهشتی به علت مسمومیت برخی از دانشجویان گفت: بحث اخراج پیمانکار مطرح نبوده، بلکه افرادی که به صورت مستقیم در این موضوع دخالت داشتند، برکنار می‌شوند. چون بحث قرارداد با پیمانکار بوده و خود پیمانکار هم به مراجع حقوقی و قضایی نیز مراجعه کرده است. طبیعتا ما هم گفته‌ایم که به لحاظ قضایی و حقوقی این مساله طبق مقررات باید بررسی شود.

وی ادامه داد: طبق چارچوب‌های قرارداد هر تصمیمی که مراجع قضایی و حقوقی باید بگیرند، باید انجام شود. این روند انجام شده و از طریق مدیریت امور حقوقی دانشگاه  پیگیری‌ها انجام خواهد شد. افرادی که در مسائل پخت و پز، خرید و نظارت حضور داشتند و کوتاهی کردند، طبیعتا باید کنار گذاشته شدند.

او گفت: یک سری نیروها که در زمینه پخت و پز بوده‌اند، کنار گذاشته شدند. پیمانکار هم از طریق دفتر حقوقی به مراجع قضایی معرفی شده تا به موضوع آن رسیدگی و مجازاتی که از نظر حقوقی و قضایی باید اعمال شود، انجام بگیرد.

 معاون دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی در پایان گفت: طی این اتفاق یک نفر هم مسموم نشده و هیچ گزارشی از مسمومیت دانشجویان وجود ندارد. ظاهرا برخی از نخودهای حبوبات تهیه شده آفت‌زده بودند که حشره‌ها هم داخل نخود پیدا شدند. ما نیز دستور دادیم همه مسببان این اتفاقات برکنار شوند و رسیدگی دقیق انجام گیرد. ضمن اینکه این موضوع به آزمایشگاه رفته و مورد بررسی قرار گرفته است.

تغذیه شهید بهشتی معاون دانشگاه تخلفات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر