کد خبر: 134632 A

استان کردستان جزو نخستین استان‌های کشور در زمینه تشکیل شورای روابط عمومی‌ها است / یازده اداره و موسسه مالی زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان با تشکیل شورایی به نام " شورای هماهنگی "، همکاری مشترک و مستمر دارند.

ایلنا: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان از برگزاری نخستین نشست شورای روابط عمومی‌های ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سنندج خبر داد.
به گزارش خبرگزاری " ایلنا " از سنندج، " مصطفی باغبانیان " روز دوشنبه در نخستین نشست شورای روابط عمومی‌های ادارات تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی‌ها در ادارات، از آنان به عنوان پشتیبان و حامیان مدیران در اجرای برنامه‌های سازمانی نام برد.
وی با ابراز خرسندی از اینکه استان کردستان جزو نخستین استان‌های کشور در زمینه تشکیل شورای روابط عمومی‌ها است، افزود: امیدواریم با فعالیت گسترده روابط عمومی‌ ادارات، شاهد انعکاس هرچه مطلوب تر اخبار مربوط به دستاوردها و عملکرد ادارات باشیم.
انتشار ماهنامه به صورت مشترک بین دستگاه‌های تابعه وزارت مبتوع در استان، برگزاری جلسات شورای روابط عمومی‌ها به صورت منظم و دوره‌ای و نیز همکاری در اجرایی کردن برنامه‌های مشترک اداری از جمله مصوبات نخستین شورای هماهنگی روابط عمومی‌های ادارات تابعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان بود.
یازده اداره و موسسه مالی زیر مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کردستان با تشکیل شورایی به نام " شورای هماهنگی " همکاری مشترک و مستمری دارند که در این راستا شورای روابط عمومی‌های این ادارات تشکیل شد.

اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر