کد خبر: 770726 A

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از راه‌اندازی سامانه شفافیت صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد و گفت: در اولین گام اطلاعات تحصیلی مدیران و اعضای هیأت مدیره صندوق بازنشستگی و هلدینگ‌ها منتشر می‌شود.

به گزارش ایلنا، سیدمیعاد صالحی در پستی اینستاگرامی خود نوشت: در این سامانه طی چند گام و به تدریج اطلاعاتی درباره حوزه‌های تخصصی هلدینگ‌ها، سن و مدارک تحصیلی، حقوق و مزایای مدیران عامل صندوق و اعضای هیات مدیره هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه، جزئیات مالی درخصوص سودآوری، هزینه‌های جاری و ... اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بر این اساس، گام اول این سامانه انتشار مدارک تحصیلی مدیران عامل و هیات مدیره صندوق و هلدینگ‌های تخصصی است و اطلاعات شرکت‌های تابعه به تدریج بارگزاری می‌شود.

وی در ادامه با انتقاد از نبود ارتباط  میان برخی مدارک تحصیلی و حوزه کاری در صندوق نوشته است: کیفیت ضعیف و نیز بی‌ارتباط بودن برخی مدارک تحصیلی با حوزه کاری حیرت‌آور است.

صالحی با ابراز تأسف از مشکلات پیش آمده برای شرکت‌ها به علت ناکارآمدی برخی مدیران و نیز اشاره به متخصصان و نخبگانی که در صف خدمت به کشور پشت چنین مدیرانی مانده‌اند، افزود: انشاالله اجازه ادامه این وضع را نخواهیم داد و وضعیت اصلاح خواهد شد.

انتهای پیام/
صندوق بازنشستگی کشوری سامانه شفافیت صندوق کشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر