کد خبر: 1147689 A

برخی منابع کارگری از آغاز فعالیت کارخانه فولاد بویر احمد تولیدکننده شمش‌های فولادی در حوالی شهریاسوج استان کهگیلویه و بویراحمد خبر دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، واحد تولیدی «بویر احمد» یا بویر صنعت یاسوج که از سال ۹۸ به دلیل برخی مشکلات فعالیت تولیدی خود را متوقف کرده، فعالیت خود را با جذب ۲۵۰ کارگر بیکار شده، از سر گرفته است.

از قرار معلوم این واحد تولیدی که سال ۹۸ با سرمایه‌گذاری ۱۰۰ درصدی سرمایه‌گذار بخش خصوصی کار تولیدی خود در روستای فیروز آباد در کیلومتر پانزده جاده یاسوج- نقاره‌خانه، آغاز کرد، بعد از چندین ماه به دلیل برخی مشکلات از ادامه فعالیت بازماند و همه کارگران این کارخانه به یکباره بیکار شدند.

دارا فرامرزی (معاون صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد) با تایید ازسرگیری فعالیت واحد تولیدی «بویر احمد» گفته است:  بازسازی کارخانه فولاد یاسوج در اسفند ۱۳۹۹ آغاز شد و با ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری به چرخه تولید بازگشت.

وی با اشاره به برنامه سرمایه‌گذار برای اجرای طرح توسعه این کارخانه، گفت: روزانه ۲۳۰ تن شمش فولادی در این کارخانه تولید می‌شود و تا یک ماه آینده فاز جدید آن نیز راه اندازی خواهد شد.

 

انتهای پیام/
کارخانه فولاد بویر احمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر