کد خبر: 1143352 A

کارگران بازنشسته شرکت مخابرات راه دور شیراز، برای پیگیری دریافت معوقه‌های ۱۵ساله خود مقابل استانداری فارس تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ۱۵۰۰ کارگر بازنشسته «شرکت مخابرات راه دور شیراز» امروز (چهارشنبه/۲۱ مهر ماه) در اعتراض به ۱۵ سال تاخیر در پرداخت معوقات خود، در برابر استانداری فارس حاضر و خواهان ملاقات با رئیس‌جمهور شدند. 

حدود ۴۰۰ نفر از این بازنشستگان، در اجتماع امروز حضور داشتند و خواهان پرداخت ۲۵۰ میلیارد تومان طلب خود شدند که از سال ۸۵ تاکنون پرداخت نشده است. 

سال گذشته «ابراهیم رئیسی» در مقام رئیس قوه قضاییه، به استان فارس سفر کرد و نمایندگان بازنشستگان موفق به دیدار با وی شدند. در آن زمان، رئیسی دستور داد که مقام‌های قضایی استان فارس موضوع‌های حول این شرکت را پیگیری کنند. 

رئیس سابق قوه قضاییه همچنین به استاندار فارس دستور داد که پیگیر بازگشایی این کارخانه شود که به دلیل بحران‌های اقتصادی دهه ۸۰ تعطیل شده است. 

به گفته‌ی «هاشم شمشیری» رئیس کانون بازنشستگان این شرکت؛ نماینده‌ای از نهاد ریاست جمهوری برای گفتگو با معترضان حاضر شده است. 

وی با بیان اینکه بازنشستگان ۱۵ سال معطل شده‌اند تا پاسخی درخور دریافت کنند، گفت: «از رئیس‌جمهور انتظار داریم که موضوع را یکبار برای همیشه حل کنند. بهتر این است که خودشان در استان حاضر شوند تا پیگیر اجرای وعده‌های خود شوند.» 

انتهای پیام/
استان فارس ابراهیم رئیسی استانداری فارس تجمع بازنشستگان مخابرات راه دور شیراز مخابرات راه دور شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر