کد خبر: 1140849 A

کارگران شهرداری دشت آزادگان در استان خوزستان دو ماه معوقات مزدی طلبکارند. به گفته آنها؛ شورای شهر برای سامان دادن به وضعیت شهر و مطالبات کارگران باید نظارت خودرا بیشتر کند.

کارگران شهرداری دشت آزادگان با بیان اینکه مطالبات آنها دو ماه به تاخیر افتاده است، به خبرنگار ایلنا گفتند: در این اوضاع اقتصادی و علیرغم وجود تهدید کرونا، مسئولان شهری به پرداخت به موقع حقوق کارگران بی‌اعتنا هستند و ما علیرغم همه سختی‌ها مجبوریم بدون دریافت حقوق کار کنیم.

این کارگران با اشاره به اینکه برای پرداخت مزد بارها با مسئولان شهری و حتی دولتی صحبت کرده‌ایم، افزودند: چرا باید ما کارگران برای دریافت معوقات مزدی خود دوندگی کنیم؛ شهرداری دشت آزادگان ادعا می‌کند بودجه و منابع مالی کافی برای پرداخت حقوق کارگران ندارد.

آنها ضمن بیان اینکه از اعضای شورای شهر انتظار داریم نظارت خود را بر شهرداری بیشتر کنند تا تکلیف وضعیت شهر و پرداخت حقوق کارگران مشخص شود، اظهار داشتند: از مدت‌ها قبل کارگران پیگیر دریافت حداقل بخشی از طلب خود از شهرداری و شورای شهر هستند اما به نتیجه قابل قبولی نرسیده‌اند.

این کارگران با بیان اینکه با توجه به بدهی سنگین نهادهای خصوصی و دولتی به شهرداری بعید می‌دانیم شهردار بتواند به این زودی بدهی خود را بابت عوارض ساخت و ساز وآلایندگی به صورت کامل دریافت کند، افزوند: شواهد بیانگر این موضوع است که مشکلات کارگران شهرداری دشت آزادگان همچنان ادامه‌دار است.

به گفته آنها؛ باتوجه به اینکه مبلغ طلب شهرداری هر ماه بیشتر می‌شود، بنابراین به دلیل پرداخت نکردن یا پرداخت ناکافی بدهی‌ها به شهرداری، کارگران به سختی اموراتشان را می‌گذرانند.

انتهای پیام/
کارگران شهرداری دشت آزادگان دو ماه معوقات مزدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر