کد خبر: 1166455 A

مدافع مس رفسنجان گفت: رفته رفته به جایگاه شایسته تری در جدول دست پیدا می‌کنیم و به کسب 3 امتیاز بازی بعدمان مقابل تراکتور و صدر نشینی امیدواریم.

عقیل کعبی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درباره پیروزی مقابل ذوب آهن و صعود به جمع تیم‌های برتر  جدول گفت: بازی خیلی خوبی بود ، ما  آنالیز خیلی خوبی از تیم  ذوب آهن داشتیم و کاملا شناخت داشتیم که این مسئله خیلی به عملکردمان کمک کرد. خدا را شاکرم که نتایج تیم‌مان هفته به هفته بهتر می‌شود و سومین پیروزی پیاپی تیم‌مان با 3 گل شیرین و تماشایی گادوین منشا و محسن آذرباد همراه بود و توانستیم امتیاز بازی را به نفع خودمان تغییر دهیم و  با کسب 14 امتیاز به جایگاه پنجم جدول لیگ برتر صعود کنیم و در جمع صدر نشینان قرار بگیریم.

او ادامه داد: شرایط بازی مقابل ذوب آهن به گونه‌ای بود که از اول بازی دست‌مان بود و حتی می‌توانستیم بیشتر گل بزنیم چراکه موقعیت های زیادی ایجاد کردیم که خوشبختانه تیم برتر میدان بودیم.

مدافع مس درخصوص اعتراضات به داوری  بازی بیان کرد: در مورد داوری باید بگویم صحنه اول که واقعا پنالتی بود برای ما که به درستی اعلام شد و تیم ما تاکنون هیچگونه اعتراضی به داوری نداشته چه فصل قبل و چه امسال و همیشه تابع تصمیمات داوری بوده‌ایم. فکر می‌کنم داور بازی مقابل ذوب آهن قضاوت درستی داشته است

او درباره گلزنی گادوین منشا گفت: پنالتی زن اول تیم‌مان منشا است و خیلی خوب از موقعیت ها استفاده کرد. آقا منشا  ضربه پنالتی را گل کرد و بعد یک گل زیبای دیگر هم زد و توانست در دوبازی اخیر سه گل تماشایی برای تیم به ثمر برساند.

او درباره پنالتی‌های پیاپی تیمش اینگونه واکنش نشان داد: سال گذشته 30 بازی انجام دادیم و یک پنالتی هم برایمان نگرفتند! این فصل 4 پنالتی تا کنون گرفتیم که صد درصد درست بوده و از این 4تا سه‌تا گل شد. آقای ربیعی واقعا زحمت کشیدند، تمرینات اختصاصی را برای بازیکنان در نظر گرفتند که واقعا تاثیرگذار بود و همه‌ی بچه ها هم با جان و دل بازی کردند. رفته رفته عملکرد تیم بهتر می‌شود و قطعا به جایگاه بالاتری صعود خواهیم کرد.

کعبی در ادامه صحبت‌هایش گفت: مقابل تیم پرسپولیس مساوی کردیم، مسجد سلیمان و هوادار و همچنین ذوب آهن را هم بردیم و باید این روند را ادامه بدهیم و بازی بعد‌ی‌مان که مقابل تراکتور است را نباید دست کم بگیریم که انشالله بتوانیم نتیجه بازی بعد هم به نفع خودمان تغییر بدهیم، ما قطعا برای برد مقابل تراکتور قرار می‌گیریم، امیدوارم به یاری خدا و تلاش همه تیم بتوانیم 3 امتیاز بازی بعد هم بدست آوریم و به جایگاه شایسته تری در جدول لیگ برتر صعود کنیم.

مدافع مس در آخر اینگونه به صحبت‌هایش پایان داد: ما تمام هدف‌مان کسب امتیاز بیشتر است چراکه مربی و کادر فنی خیلی خوب، بازیکنان باکیفیت و مدیریت بسیار خوبی داریم که هیچگونه کم و کسری برای بازیکنان نگذاشته‌اند و امیدوارم نتایج درخور و شایسته‌ای برای هوادارن محترم مس رفسنجان رقم بزنیم و دلشان را شاد کنیم و همین روند را داشته باشیم و نباید غرق این چند بازی شویم تا به امید خدا بتوانیم بازهم نتایج خوبی را برای تیم بدست آوریم.

انتهای پیام/
مس رفسنجان گادوین منشا ذوب اهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر