کد خبر: 1166112 A

اسامی کادر اجرایی و داوران مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی و آزاد باشگاه های کشور جام یادگار امام (ره) اعلام شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از فدراسیون کشتی، مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور روز سه شنبه 16 آذرماه و مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد باشگاه های کشور روز جمعه 19 آذرماه در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار می شود.

بر این اساس و به نقل از سازمان لیگ، اسامی کادر اجرایی و داوران این رقابت ها به شرح زیر است:

 

کشتی فرنگی: (16 آذرماه)

مسابقات صبح:

دیدار اول نیمه نهایی: فولادین ذوب آمل – اندیشه نگار پارس لرستان

دیدار دوم نیمه نهایی: سیناصنعت ایذه – دانشگاه آزاد اسلامی

مسابقات عصر:

دیدار های رده بندی و فینال

نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات: جمشید خیرآّبادی

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور

ژوری: محمد ابراهیم امامی (تهران) سید محمد افتخاریان (البرز)

داوران درجه یک بین المللی: امیرحسین رهنما (سمنان) اکبر نصیری (زنجان) غلامرضا طاهرخانی (قزوین) رضا علی اصغری (گیلان) بابک مجدی (تهران) افشین رادمرد (گیلان) کامران سلطانی زاده (تهران) مرتضی زورمند (البرز) داود خوش منظر (تهران)

جدول نویس: بهزاد بدر (تهران)

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

گوینده: مهدی رضوانی

وقت نگهدار: میلاد محبی- محمد خدادادی (البرز)

اجرایی روابط عمومی فدراسیون: امیرهوشنگ چرخگر

 

کشتی آزاد: (19 آذرماه)

مسابقات صبح:

دیدار اول نیمه نهایی: شرکت داروسازی سهند البرز- فولادین ذوب آمل

دیدار دوم نیمه نهایی: صنایع مازندران – دانشگاه آزاد اسلامی مازندران

مسابقات عصر:

دیدار های رده بندی و فینال

نایب رئیس سازمان لیگ: محمدجواد یزدانی نیا

دبیر سازمان لیگ: عبداله فتوحی

سرپرست مسابقات: محمدابراهیم امامی

سرپرست فنی: محمد مصلایی پور

ژوری: سعید عباسی (قم) اردوان صاحب (خوزستان)

داوران درجه یک بین المللی: بهروز هندیجانی (خوزستان) مزدک گیتی (همدان) غلامرضا بهارلو (چهارمحال و بختیاری) محمد رحیم پور (کردستان) مهدی آقاولی (تهران) سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی) علی پورکریم (تهران) حسام امامی (خراسان رضوی) ذبیح اله کوهستانی (البرز) 10- محسن جلیلیان (اروند)

جدول نویس: میلاد فرزانه (مرکزی)

مسئول روابط عمومی سازمان لیگ: حسین جمشیدی

فیلمبردار و عکاس: ایرج عباسی

گوینده: مهدی رضوانی

وقت نگهدار: میلاد محبی- محمد خدادادی (البرز)

اجرایی روابط عمومی فدراسیون: امیرهوشنگ چرخگر

انتهای پیام/
کشتی ورزشی لیگ برتر کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر