کد خبر: 1165856 A

سرمربی نساجی علی رغم پیروزی برابر شهرخودرو بابت نمایش ضعیف تیمش از هواداران عذرخواهی کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ساکت الهامی سرمربی نساجی مازندران بعد از پیروزی این تیم برابر شهرخودرو در نشست خبری گفت: اصلا هیچ حرفی در خصوص بعد فنی این بازی نمی‌ماند نه بخاطر اینکه این بازی را بردیم. شاهد یک فوتبال بدون برنامه و بدون سبک از سوی هر دو تیم بودیم. سبک بازی و فوتبالی که مدنظر من و هواداران است به هیچ وجه اینگونه نیست. من بابت نتیجه به هواداران تبریک می‌گویم اما بخاطر بازی که به نمایش گذاشتیم معذرت می‌خواهم و شرمنده مردم مازندران هستم ولی چاره ای نیست ما دو بازی را بخاطر فوتبال با کیفیت از دست دادیم. من سه امتیاز بازی با صنعت نفت را به هواداران بدهکار هستم و دست تک تک بازیکنان را می‌بوسم که در این زمین که هیچ وقت کیفیت نداشته و نخواهد داشت  توانستند به پیروزی برسیم. 

وی افزود: من قصد تخریب و خراب کردن کسی را ندارم همه باید دست در دست هم دهیم و من باید به اقای رنگرز کمک کنم تا این زمین از این شرایط در بیاید. نساجی هویت مردم مازندران است و باید زمینی داشته باشد که در شان این تیم و مردم باشد. این بدترین زمین تاریخ لیگ برتر در بیست و یک دوازده گذشته است. من گفتم اگر ببریم روی اتفاق است اگر ببازیم هم روی اتفاق است سبک فوتبال خودرو عوض کردیم و این باب دل من نیست. خسته نباشید به داور بازی می‌گویم که روی این زمین که بازی فیزیکی می‌شود توانست قضاوت کند هر چند ما می‌توانستیم در نیمه نخست صاحب پنالتی بشیم اما من به خوبی آقای ضیایی را می‌شناسم یک داور جوان، باهوش و آینده دار است.

سرمربی نساجی در خصوص اعتراضات نیمکت شهرخوردو به عملکرد داوری گفت: بهتر من در مورد تیم رقیب صحبت نکنم چرا که هر تیم دیدگاه خود را دارد. این مسائل را باید ناظر بازی بررسی کند و من فقط می‌توانم در مورد تیم خودم صحبت کنم. شهرخوردو تیم خوبی است و به آقای میثاقیان تبریک می‌گویم امیدوار هستم در ادامه راه موفق باشند ایشان استاد من هستند و به نظر من به خوبی تیم را جمع جور کردند و با روزهای اول کاملا متفاوت شده است و جایگاه شهرخوردو اینجا نیست و قطعا از این شرایط خارج خواهد شد.

الهامی در مورد تاثیر حضور بر روی نتایج این تیم در بازی های که در کنار خط حضور دارد اظهار داشت: قطعا اگر من صبور تر باشم این موضوع برای موفقیت تیم بهتر است. اما نباید زحمات کادرفنی را زیر سوال برد  ولی اگر من حضور داشتم تیم قوی تر می‌شد و این برای ما بهتر بود.

وی در مورد عدم تمرکزش در این بازی بیان کرد: امروز جز یک صحنه موضوعی نبود که بخواهد تمرکز مرا بر هم بزند. من نساجی را قلبا دوست دارم به این امید ماندم تا روزی برسد تا با حضور تماشاگران در ورزشگاه شهید وطنی با تیم های بزرگ بازی کنیم دل من به این خوش است. من راضی ام از قرارداد من کم شود تا خرج ورزشگاه وطنی شود تا زودتر درست شود حاضرم ۳۰۰ میلیون بدهم و کمک کنم. این استان لیاقتش بیشتر از این است از هیات فوتبال خواهش میکنم کمک کنند. مازندران پهلوان و قهرمان خیزترین استان ایران است. ایران باید به مازندران ببالد. فوتبال این استان علاوه بر کشتی به جایی رسیده که حرف اول را می‌زند و این برای ما باید باعث افتخار باشد. همه جایی دنیا مثل قطر میلیون دلاری خرج می‌کنند تا تماشاگر بیاید ما اینجا وقتی در لیگ برتر یک بازی داریم ورزشگاه به راحتی پر می‌شود و ما باید قدردان این موضوع باشیم

انتهای پیام/
نساجی مازندران ساکت الهامی لیگ برتر خلیج فارس لیگ خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر