کد خبر: 1163906 A

توانایی برنده شدن در دربی را داریم

عضو هیات مدیره استقلال ابراز امیدواری کرد آبی پوشان در دربی پیش رو برنده از زمین خارج شوند.

محمد مومنی در گفتگو با ایلنا درخصوص اعتراضات باشگاه استقلال نسبت به داوری پیش از دیدار مقابل پرسپولیس گفت: ما نگران دربی نیستیم، با این پنالتی‌ها باید داوران نگران باشند و شب سرشان را نگران روی بالشت بگذارند، ما چرا نگران باشیم؟ آنهایی که اگر قصدی دارند یا نظری دارند باید نگران باشند چون فردا آنها باید جواب بدهند، وجدانشان را مقابل بگذارند و ببینند که راحت هستند یا نه.

او ادامه داد: ما تمام تلاشمان را برای سرافرازی تیم انجام می‌دهیم و تلاش داریم که تمام مشکلات را حل کنیم. آن‌ها باید نگران باشند.

عضو هیات مدیره استقلال درمورد اینکه گفته می‌شود برای دربی باید داور خارجی استفاده شود، گفت: نه. ما داوران با وجدان داریم و اینطور نیست که علیه ما قضاوت کنند. ما نمی‌گوییم داوران از عمد کاری انجام می‌دهند، ما می‌گوییم سهوا اینطور می‌شود.

مومنی درخصوص عملکرد تیم پس از چهار تساوی پیاپی گفت: من نگران نیستم و خیلی‌ها دارند واقعیت‌های موجود را می‌بینند. بالاخره داور هم باید واقع بین باشد و قضاوت کند. قضاوت باید عادلانه باشد چون همه از داور انتظار عدالت دارند.

عضو هیات مدیره در رابطه با پیش بینی بازی دربی همچنین گفت: امیدواریم به امید خدا برنده باشیم. ما حتما توانایی برنده شدن در دربی را داریم و در آن شکی نیست.

 مومنی درمورد انتقاد از عملکرد مهاجمان این تیم گفت: مگر می‌شود ما مهاجم نداشته باشیم؟ بازیکنان خوبی داریم و در دربی همه خواهند دید که آقای مجیدی چه روش خوبی را اجرا می‌کنند که منجر به برد استقلال می‌شود.

قرار است هواداران استقلال برای دربی به ورزشگاه بیایند؟ مومنی در پاسخ به این سوال گفت: بله، ما انتظار داریم بیایند درحالیکه وضعیت میزبان و میهمان مشخص باشد. ما انتظار داریم هر چه قانون می‌گوید را رعایت کنیم. الان اگر به ما ۳۰ درصد می‌دهند در بازی برگشت هم باید توقع داشته باشیم که همینطور باشد. اگر الان ۹۰ درصد بخواهیم برای بازی برگشت هم ۹۰ درصد به آنها بدهند. ما باید از شرایط میزبانی استفاده کنیم. این یک چیز طبیعی و قانون است.

او در پایان گفت: انتظار از هواداران عزیز و فهیم این است که حامی تیم باشند و خیلی ناراحت نباشند. به هر جهت فوتبال در آخرش قهرمان مشخص می‌شود و از هفته‌های پنجم و ششم چیزی مشخص نمی‌شود.

انتهای پیام/
استقلال محمد مومنی دربی97
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر