کد خبر: 1160792 A

دروازه‌بان سابق سرخابی های پایتخت امیدوار است این دو تیم هرچه زودتر دروازه بان اول و دوم خود را مشخص کنند.

به گزارش ایلنا، سعید عزیزیان که سابقه حضور در استقلال و پرسپولیس را دارد می تواند یکی از بهترین افرادی باشد که در مورد سنگربان های این دو تیم و علت جابجایی های زیاد درون دروازه تا هفته پنجم را بررسی کند وی در مورد فیکس شدن علیرضا رضایی در  بازی قبلی درون دروازه آبی پوشان پایتخت به خبرنگار ما گفت: آن چیزی که من دیدم این است که علیرضا رضایی در عین جوانی تجربه هم دارد و بازی اول که درون دروازه استقلال بود خیلی خوب کار کرد باید حواسش جمع باشد چون تیم های بزرگ همانند استقلال و پرسپولیس حواشی زیادی دارند و او نباید وارد حاشیه شود و باید فکر و ذکرش روی تمرینات و مسابقات باشد. در بازی اول نسبتا خوب بود انشالله در بازی‌های بعدی هم خوب کار کند.

او که خودش زمانی در چارچوب دروازه پرسپولیس می ایستاد در مورد نیمکت نشینی حامد لک نظرش را اینگونه بیان کرد: رادو هم دروازه بان خوبی است و از آن جایی که چند هفته حامد لک گل دریافت کرد صلاحدید مربیان این بوده که رادوشویچ بارز کند. او قبلاً هم برای پرسپولیس خوب کار کرده بود و در دو بازی که از او استفاده کردند از نظر من چون زیاد نیمکت نشین بوده از فرم ایده آلش فاصله گرفته است. رادو‌ گلر خیلی خوبی است و  می تواند به پرسپولیس کمک کند و همانند سابق جا بیفتد و خوب باشد.

پیشکسوت فوتبال در پاسخ به این سوال که علت اینکه دو تیم استقلال و پرسپولیس هنوز تا هفته پنجم گلر فیکس خود را انتخاب نکردند چیست گفت: باید گلر اول و دوم مشخص باشد که گلر اول پرسپولیس به نوعی از سال قبل  مشخص بود و طبیعتاً حامد لک مرد شماره یک پرسپولیس بود و به نظر من در استقلال سید حسین حسینی در بازی اول خوب بود و به دلیل آسیب دیدگی در دیدار با ذوب‌آهن کمی در کارش مشکل ایجاد شد و این موضوع کمی در روند بازی اش تاثیر گذاشت و او می تواند مرد شماره یک استقلال باشد که هست و به نظرم عملکردش خیلی خوب است البته رضایی جوان هم در کنارش می تواند به استقلال کمک کند.

عزیزیان در پایان در مورد اینکه به جز دروازه بان های استقلال و پرسپولیس کار کدام یک از گلر های لیگ را قبول دارد افزود: محمدرضا اخباری یکی از گلر های با شخصیت است و از نظر فنی نیز خیلی خوب کار می کند، در بازی اول به دلیل اینکه پنجره تراکتور بسته بود و تیم تمرکز کافی نداشت ۴ گل دریافت کرد ولی شما مشاهده کردید که به مرور زمان اخباری خوب شد و در سال های قبل هم خوب کار کرده و سابقه دعوت شدن به تیم ملی را نیز دارد و امیدوارم دوباره دعوت بشود.

 

انتهای پیام/
استقلال پرسپولیس علی‌رضا رضایی سعید عزیزیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر