کد خبر: 1159625 A

پس از چند روز جنجال درمورد پنگ شوآی، ویدیویی از او در کشور چین منتشر شده است.

به گزارش ایلنا، بنا به گزارش رسانه‌های دولتی چین، پنگ شوآی، تنیسور چینی به عنوان مهمان در یک تورنمنت تنیس در پکن ظاهر شده است. رسانه‌های وابسته به چین کلیپی را در توییتر منتشر کردند که گفته می‌شود مربوط به پنگ است، آخرین موردی که ظاهراً او را زنده نشان می‌دهد.

دولت‌‌ها، مقامات تنیس و بازیکنان نگرانی‌های خود را در مورد سلامت او ابراز کرده‌اند. دو هفته پیش، او اتهامات تجاوز جنسی را علیه معاون سابق نخست‌وزیر چین مطرح کرد. از آن زمان به بعد او با انجمن تنیس بانوان ارتباط مستقیمی نداشت.

در کلیپی که روز یکشنبه توسط سردبیر گلوبال تایمز - یک سازمان رسانه‌ای وابسته به دولت چین - منتشر شد، آمده است که او "در مراسم افتتاحیه فینال مسابقه تنیس نوجوانان" که گزارش شده فینال تنیس نوجوانان Fila Kids Challenger است، حضور داشته است.

پنگ

این سومین کلیپی است که در آن حساب منتشر شده است، با دو کلیپ قبلی که ظاهراً پنگ را در حال شام با مربی و دوستانش در یک رستوران نشان می‌‌دهد.

خبرگزاری رویترز گزارش می‌دهد که برگزارکنندگان رویداد همچنین عکس‌های این بازیکن را در صفحه رسمی WeChat رویداد منتشر کردند.

با این حال، سخنگوی WTA به رویترز گفت که آخرین ویدیوها شواهد "ناکافی" در مورد ایمنی او هستند و نگرانی‌ها را در مورد او برطرف نمی‌کنند.

این پس از آن صورت می‌گیرد که استیو سیمون، رئیس WTA روز شنبه گفت که در دو کلیپ قبلی مشخص نیست که آیا بازیکن "آزاد است و می‌تواند به تنهایی، بدون اجبار یا دخالت خارجی، تصمیم بگیرد و اقداماتی انجام دهد یا خیر".

برخی از بزرگ‌ترین ورزشکاران رشته تنیس، از جمله سرنا ویلیامز، نواک جوکوویچ و رافائل نادال، نگرانی‌هایی را در مورد رفاه پنگ منتشر کرده‌اند.

انتهای پیام/
حجم ویدئو: 4.27M | زمان ویدئو: 00:00:37
تنیس تنیسور پنگ شوآی تنیسور چینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر