کد خبر: 1155594 A

اعتراض مشترک بازیکنان تیم ملی به شرایطشان در رسانه های خارجی بازتاب داشته است.

به گزارش ایلنا، رسانه الریاض عربستان به پوشش اعتراض دسته جمعی بازیکنان تیم ملی ایران پس از برتری مقابل لبنان پرداخت و نوشت:

 تعدادی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه با انتشار بیانیه‌ای مشترک از طریق حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، مشکلاتی را که در تجمعات برای انجام وظایف بین‌المللی فوتبال با آن مواجه هستند، از جمله اینکه شخصاً باید انجام دهند، منتشر کردند. لباس های ورزشی خود را دوباره بشویید

 و در بیانیه ای که جمعی از عناصر ایرانی از جمله وحید امیری، سردار آزمون و کریم انصاری منتشر کردند، آمده است: ما بازیکنان تیم ملی ایران با تمام توان و اشتیاق خود و با حمایت هواداران، بدون شکست به میدان آمده اند. مردم باید از مشکلات عجیبی که در تجمعات با آن روبه رو هستیم باخبر شوند. بین المللی از نظر لجستیکی و پشتیبانی ما در اینجا آنطور که در باشگاه هایمان می بینیم حمایتی نداریم.

وی ادامه داد: یک سال است که لباس کهنه می پوشیم و هر بار بعد از شستن مجبوریم دوباره آن را بپوشیم و در این سفر به لبنان با مشکلات زیادی از جمله محل تمرین مواجه شدیم اما تلاش مشخصی صورت نگرفت. توسط مقامات در این زمینه.»

وی در پایان خاطرنشان کرد: برخلاف وعده‌ها، هنوز هیچ‌کدام از ما به پاداش‌ها اکتفا نکرده‌ایم، اگرچه چندین ماه از آن زمان می‌گذرد، اما پیروزی‌های ما برای آنها طبیعی شده و به جای حمایت بیشتر، ما را به کلی فراموش کرده‌اند.

IMG_20211111_232246

انتهای پیام/
تیم ملی ایران لبنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر