کد خبر: 1150967 A

سرمربی سابق تیم اینترمیلان مورد توجه باشگاه تاتنهام قرار دارد.

به گزارش ایلنا، آنتونیو کونته که به عنوان جانشین اوله گونار سولسشیر در منچستریونایتد مطرح شده بود اکنون مورد توجه باشگاه تاتنهام قرار دارد.

جانلوکا دی مارتزیو مدعی شد، تاتنهام وضعیت نونو اسپریتو سانتو را بررسی می‌کند و در حال حاضر وی به اخراج از این تیم نزدیک است.

در صورت برکناری نونو، اسپرز به سراغ نفر اول لیست خود یعنی آنتونیو کونته خواهد رفت و ممکن است این بار کونته به تاتنهام پاسخ مثبت بدهد. در تابستان، شرایط برای همکاری کونته و باشگاه تاتنهام وجود نداشت اما اکنون اوضاع فرق کرده است. این سرمربی ایتالیایی می‌خواهد به عرصه مربیگری بازگردد و با توجه به اینکه سولسشر فعلا در شغل سرمربیگری منچستر یونایتد ابقا شد، کونته می‌تواند پیشنهاد فابیو پاراتیچی مدیر ورزشی تاتنهام را ارزیابی کند.

اگر کونته بخواهد پیشنهاد این باشگاه لندنی را بپذیرد از آنها ضمانت یک پروژه مهم فنی و اقتصادی را طلب خواهد کرد، این وابسته به اسپرز است که یک قرارداد چند ساله به کونته ارائه دهد و با تقویت ترکیب، این تیم را رقابتی تر کند تا این سرمربی متقاعد شود. ساعات آینده تعیین کننده است و امروز می‌تواند روز مناسبی برای جواب مثبت کونته به تاتنهام باشد (اگر نونو اخراج شود).

انتهای پیام/
لیگ برتر انگلیس تاتنهام آنتونیو کونته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر