کد خبر: 1150939 A

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت همیشه تلاش می‌کند در خدمت تیم باشد.

آرش رضاوند هافبک تیم استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص پیروزی آبی‌پوشان مقابل تراکتورسازی در لیگ برتر فوتبال ایران اظهار داشت: بازی خوبی را انجام دادیم و مستحق این پیروزی بودیم البته تیم تراکتور هم در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشت ما برای پیروزی در این دیدار مصمم بودیم.

وی در خصوص اینکه استقلال در سه بازی سه برد را کسب کرده تصریح کرد: از لحاظ امتیازی برای ما خیلی خوب است که در سه بازی سه برد را کسب کردیم و باید همین روند را ادامه دهیم و بازی به بازی پیش برویم.

رضاوند درباره تعویضش مقابل تراکتور و اینکه خبرنگاران در مورد ناراحتی‌اش از او سؤال کرده بودند، تصریح کرد: من در این مورد صحبت کردم و فکر نمی‌کنم چیز دیگری باقی مانده باشد. من بازیکن هستم و باید بازی خودم را انجام بدهم. در مورد مسائل فنی هم سرمربی تصمیم می‌گیرد.

هافبک استقلال در خصوص اینکه با توجه به ترافیک خط میانی بازی کردن در این پست سخت شده است افزود: باید خوب تمرین کنیم تا نظر سرمربی را برای حضور در ترکیب ثابت جلب کنیم درست است که هفت، هشت بازیکن در این پست حضور دارند اما به هر حال نظر سرمربی در این خصوص شرط است.

رضاوند درباره اینکه استقلال در این سه بازی گلی دریافت نکرده است خاطرنشان کرد: دفاع یک کار تیمی است و بچه‌ها هم خیلی زحمت می‌کشند ما دفاع‌های بسیار خوبی داریم و سعی می‌کنیم با تلاش بیشتر یک رکورد خوب را به دست بیاوریم.

وی درباره اینکه غفوری یک پنالتی دیگر را از دست داد گفت: ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید که پنالتی‌اش را از دست دهد در دنیا هم چنین اتفاقی رخ می‌دهد امیدوارم در بازی‌های بعدی این اتفاق نیفتد.

رضاوند در پایان درباره اینکه استقلال می‌تواند با این روند قهرمان شود گفت: امتیازهای اول فصل همیشه مهم است ولی هنوز خیلی تا پایان لیگ باقی مانده است استقلال تغییرات زیادی را در ابتدای فصل داشته و با این اتفاقات نتایج خوب بوده است.

 

انتهای پیام/
استقلال آرش رضاوند لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر