کد خبر: 1146849 A

مدیر تیم ذوب آهن در مورد عملکرد تیم فوتبال و برتری مقابل صنعت نفت صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، محمود یزدخواستی مدیر تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان بعد از دیدار تیمهای ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان گفت : پیش فصل پر فشاری را تجربه کردیم مجموعه حمایت‌ها و تلاشهای شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، هیات مدیره باشگاه و به خصوص ریاست هیئت مدیره موجب افزایش انگیزه عوامل انسانی تیم فوتبال ذوب‌آهن را فراهم کرد

وی افزود: کادر فنی برای یک شروع موفق در لیگ برنامه‌ریزی داشت و از نظر ذهنی آمادگی پیروزی در همه ارکان تیم وجود داشت کادر فنی تیم را در مقابل صنعت نفت آبادان خوب کوچ کرد.

مدیر تیم ذوب آهن ادامه داد: تلاش صنعت نفت هم قابل احترام بود اما به شخصیت تیمی ذوب‌آهن باختند  یعنی بازیکنان ذوب آهن مصمم بودند جنگنده بودند و قدرت اراده و تلاش درانها در بالاترین سطح آن تا آخرین لحظه برای کسب پیروزی وجود داشت.

یزدخواستی با اشاره به برتری ذوب آهن گفت: تیم در اولین گام خود در لیگ برتر تصویر امیدوارکننده ای از خود نشان داد و موجب شادی همه مردم اصفهان و پرسنل شرکت سهامی ذوب آهن و هواداران شد.

وی افزود: تیم برای  هماهنگی بیشتر روزهای آینده را در پیش رو دارد بازیکنانی در لیست ما هستند که می‌توانند در سیستم و استراتژی های تعیین شده و تعریف شده به تیم اضافه شده و کمک کنند ما سه بازیکن در تیم ملی امید داریم که می‌توانند به تیم کمک کنند باشگاه هم تمایل دارد برای آنها فرصت بازی کردن را فراهم سازد. در دیدار مقابل ون پارس هم سه بازیکن فوتبال امیدو یک بازیکن جوانان به میدان خواهند رفت تا دقیق دیده شوند این جوانان اگر خوب اموزش ببینند و نگاهی حرفه ای داشته باشند آینده پرافتخاری در انتظار انها خواهد بود.

مدیر تیم ذوب آهن در پایان گفت: درلیگ همه تیمها به هم نزدیک و در سطحی هستند که بردنده شدن بسیار سخت است و کارآسانی نیست ولی تیم در تلاش است تا بهترین نتایج را بگیرد.

انتهای پیام/
ذوب آهن اصفهان محمود یزدخواستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر