کد خبر: 1142065 A

رئیس فدراسیون کشتی درباره ویدیوی منتشر شده از خودش در فضای مجازی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، پس از برتری حسن یزدانی در فینال مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان مقابل دیوید تیلور آمریکایی ویدیویی از علیرضا دبیر، رئیس فدراسیون کشتی منتشر شد که حواشی زیادی به دنبال داشت و در فضای مجازی انتقادات بسیاری علیه او شکل گرفت.

پس از قهرمانی امشب میثم دلخانی و محمدرضا گرایی در روز پایان رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان، دبیر به سکوتش در این مورد پایان داد.

دبیر در این خصوص گفت: «متاسفانه یک سو تفاهمی به وجود آمده بود، ببینید من با مخاطبم صحبت می‌کردم. وقتی میخواهم به کسی روحیه بدهم، می‌بینم که چه چیزی به او روحیه می‌دهد. اول اینکه نباید آن فیلم بیرون می‌آمد که فیلم داخل اردو بود و نمی‌دانم که چه کسی آن را منتشر کرد. دوم اینکه من نگاه میکنم که مخاطب من چه کسانی هستند. دو ورزشکاری که رو به روی من نشسته بودند عاشق امام زمان (عج) بودند. ما اینجا آمدیم که تبلیغ امام زمان(عج) را بکنیم. ما جز این کار دیگری نداریم. خدایی ناکرده قصدی نبوده و برای اینکه دو تا از بچه‌های تهییج شوند آن صحبت‌ها را انجام دادم. مردم ایران بدانند که این قهرمانی برای تمام آنهاست و مخلص همه آنها هستیم. از زمانی که ورزش می‌کرد ما تا الان که اینجا هستیم با دعاهای آنها از هر قوم و ایل و استانی به امید خدا که موفق باشند از یکایک آنها ممنون هستم.»

انتهای پیام/
کشتی فرنگی حسن یزدانی علیرضا دبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر