کد خبر: 1139414 A

هفته هفتم سری آ ایتالیا

تیم آاس رم در دیداری خانگی موفق شد امپولی را با دو گل شکست دهد.

به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته هفتم سری آ ایتالیا تیم‌های آاس رم و امپولی در استادیوم المپیکو به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان مورینیو موفق شدند به پیروزی 2-0 دست پیدا کنند.

در دقیقه یک لورنزو پیگرینی از داخل محوطه جریمه به سمت دروازه حریف شوتزنی کرد اما ضربه او بلوکه شد و موقعیت از دست رفت.

پنج دقیقه مانده به پایان نیمه اول رمی‌ها فرصتی بسیار خوب را روی پاس ورتو خلق کردند اما آبراهام مهاجم این تیم به جای شوتزنی پاس داد تا فرصت هدر برود.

سرانجام در دقیقه 42 رم با ضربه کاپیتان پلگرینی به گل رسید. هنریک مخیتاریان توپ را به پلگرینی سپرد و او پس از ورود به محوطه جریمه بدون تعلل ضربه را به سمت مخالف زد تا توپ به گوشه دروازه برود و تبدیل به گل شود.

نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید و نیمه دوم با حملات تیم ژوزه مورینیو آغاز شد تا اینکه در دقیقه 47 شوت آبراهام به تیرک دروازه خورد و در ریباند مخیتاریان گل دوم را به ثمر رساند.

در ادامه همچنان این آاس رم بود که بر توپ و میدان مسلط بود و مهمترین موقعیت را آبراهام در دقیقه 70 از دست داد. شوت او را دروازه‌بان امپولی دفع کرد تا رم از زدن گل سوم ناکام بماند.

چند دقیقه بعد روی یک توپ ارسالی ضربه سر آبراهام مهاجم سابق چلسی در آستانه ورود به دروازه بود که مدافع امپولی از روی خط این توپ را برگرداند.

در ادامه یک موقعیت هم مانچینی از دست داد و نتوانست گل سوم را به نام خود ثبت کند.در نهایت آاس رم با پیروزی 2-0 برابر امپولی موفق شد جایگاه چهارمی اش را حفظ کند.

انتهای پیام/
امپولی آاس رم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر