کد خبر: 1138675 A

مراسم قرعه کشی لیگ بیست و یکم با حضور نمایندگان باشگاه ها برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، قرعه کشی فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۶:۴۵ امروز به صورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش شد.

روابط عمومی سازمان لیگ مجتمع  معین مال واقع در خیابان استاد معین را به عنوان محل برگزاری این مراسم معرفی کرده است؛ مراسمی که از ساعت ۱۶:۳۰ و با حضور مدیران فدراسیون، سازمان لیگ فوتبال و نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتری برگزار شد.

مسابقات لیگ برتر در دوره 21 در شرایطی از 27 مهرماه آغاز خواهد شد که هفته پایانی لیگ بیستم روز هشتم مردادماه برگزار شد و  پس از نزدیک به سه ماه بالاترین سطح فوتبال ایران دوباره از سر گرفته خواهد شد.

برنامه زنده و لحظه به لحظه قرعه کشی را پس از شروع در اینجا می‌خوانید.

 

 

17:40 با پایان قرعه کشی، برنامه هفته اول لیگ برتر مشخص شد که در آن پرسپولیس میهمان و استقلال میزبان خواهد بود. 

17:30 پرسپولیس در هفته اول به مصاف فولاد خواهد رفت و استقلال به مصاف هوادار. 


17:28 تیمهای پیکان و هوادار در هفته دوم شهرآورد کوچکتر تهران را برگزار خواهند کرد. 


17:27 دربی خوزستان بین تیمهای تیم‌های صنعت‌نفت‌آبادان - نفت‌مسجدسلیمان در هفته چهاردهم به مصاف هم خواهند رفت. 


17:26 دربی اصفهان بین ذوب آهن و سپاهان هفته چهارم برگزار خواهد شد.


17:23 دربی کرمان بین تیمهای مس و گل گهر هفته دوازدهم برگزار خواهد شد.


17:20 رضا عنایتی، نماینده باشگاه هوادار در مراسم

IMG-20211002-WA0060


17: 17 محسن بیاتی‌نیا مهاجم سابق استقلال و فرشید طالبی مدافع سایق سپاهان روی استیج حاضر شدند تا قرعه کشی را انجام دهند. 


17:15 حسن کامرانی‌فر، دبیرکل فدراسیون فوتبال پیام عزیزی خادم را روی سن قرائت کرد که به شرح زیر است:

با یاد و نام خدا و سپاس به درگاه او و با توکل به الطاف بیکران او 

 

با اهتمام و برنامه ریزی مدیران محترم سازمان لیگ ،  مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر فوتبال ملی و در پی آن ،فصل تازه ای در فوتبال حرفه ای کشور  ، آغاز میشود .

ما به نمایندگی از جامعه بزرگ‌ فوتبال ملی و همه علاقه مندان و هواداران فوتبال ، اراده کردیم در این دوره نوین ، با همراهی همه ذینعفان فوتبال  ، یک گام بلند برای خلق ارزش های جدید  و متعالی برداریم .

رویکرد برنامه محور ، توسعه متوازن در همه عرصه ها و لایه ها ، توجه اکید به عدالت در توزیع فرصت ها ، استفاده از دانش و فناوریهای نوین و روزآمد ، نهادینه سازی رقابت سالم و بدور از فساد ، صلح و دوستی و برابری ، التزام به نظم ، قانون و مقررات ، پایبندی به اخلاق ورزشی ، ادب و حرمت همه ذینفعان  ، اهتمام به خرسندی ، شادمانی و وحدت ملی ، پیروزی مبتنی بر تلاش و جوانمردی ...

بخشی از اهداف و ارزشهایی است که در مسابقات فصل جدید  لیگ برتر و به تبع آن در همه دیگر لیگ ها در انتظار  تبلور و  تجلی آن هستیم .

ملت بزرگ و شریف ایران ، با آن تاریخ پرشکوه ، فرهنگ و تمدن فاخر و با بهرمندی از آیین  انسان ساز اسلام و پیامبر عظیم الشانش که اسوه مکارم اخلاقی است و با عشقی که به خاندان عصمت و طهارتش دارد ، شایسته آن است که در عرصه رقابت های ورزشی و مستطیل سبز و در حواشی آن ، شاهد اخلاق ، ادب ، جوانمردی ، قانون گرایی ، رقابت دوستانه ی سالم و یک فوتبال حرفه ای ، زیبا و افتخار آفرین باشد .

فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با جدیت و تاکید از مدیران محترم باشگاه ها ، مدیران سازمان لیگ ، هیات های فوتبال سراسر کشور ،  مربیان ، بازیکنان ، سرپرستان ، اصحاب رسانه ها ، رسانه ملی ، هواداران تیم ها و همه فوتبال دوستان می خواهد که تحقق برنامه ریزی شده این اهداف و ارزشها را در دستور کار خود قرار دهند .

فدراسیون فوتبال نیز ، بنا بر ماموریت ذاتی خود ، راهبری و پیشبرد این مهم را به طور سنجیده در دنبال کرده و فضای  فوتبال کشور را  همه لایه ها رصد و تحلیل می نماید و تلاش دارد تا  باشگاه های پیشرو و موفق در این میدان را مورد توجه و تقدیر قرار دهد .

همچنین ارکان قضایی فدراسیون فوتبال با اهتمام ویژه ای پاسداری از اخلاق ، عدالت ، قانون ، انظباط و رشد حرفه ای را در راس وظایف خود دانسته و با همه دست اندرکاران فوتبال ملی ، در راستای تحقق این اهداف متعالی ، دست دوستی و همکاری میفشارد .

به امید روزهای پرافتخار در میدانهای فوتبال و اخلاق و درخشش پیروزمندانه همه ورزشکاران ایران اسلامی در  میدانهای ملی و بین المللی .

 

 

و ما توفیقی الا بالله العلی العظیم

 

رییس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

شهاب الدین عزیزی خادم

IMG-20211002-WA0076


17:10 بیژن طاهری و رضا فتاحی، نمایندگان دو تیم استقلال و سپاهان در مراسم

IMG-20211002-WA0026


17:05 علی علیزاده، نماینده باشگاه مس رفسنجان در مراسم

IMG-20211002-WA0024


17:00 فرم قرعه کشی امروز

01649836


16:50 حضور خبرنگاران در سالنی جدا و مانیتور کردن مراسم

01649817


16:40 کنترل ورود مدعوین با تب سنج برای حضور در مراسم

01649816


16:30 رونمایی از جام فصل جدید لیگ برتر

01649815


16:20 سیدصالحی و علوی به عنوان نمایندگان شهر خودرو و فولاد در مراسم حضور دارند.

01649782

 

انتهای پیام/
قرعه کشی لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر