کد خبر: 1135939 A

هفته ششم سری آ ایتالیا

میلان در یک بازی سخت موفق شد با نتیجه 2-1 اسپتزیا را شکست دهد.

به گزارش ایلنا، میلان امروز در چارچوب رقابت‌های هفته ششم سری‌آ مهمان اسپتزیا بود که نهایتاً دیدار دو تیم با نتیجه 2-1 به سود شاگردان استفانو پیولی خاتمه یافت.

بازی با عملکرد خوب میلان آغاز شد و این تیم در ابتدا چند حمله نصفه و نیمه روی دروازه تیم میزبان ترتیب داد اما نتیجه ای حاصل نشد تا در ادامه کمی شرایط متعادل تر شود.

اما در ادامه نیمه اول نیز دو تیم کار خاصی روی دروازه های یکدیگر را ترتیب دادند تا بازی در پایان 45 دقیقه ابتدایی با تساوی بدون گل خاتمه پیدا کند و دو تیم نتیجه 0-0 راهی رختکن شوند.

میلان در نیمه دوم بازی شروع بهتری داشت و توانست در دقیقه 48 به گل برتری دست پیدا کند. ارسال زیبای پیر کالولو با ضربه سر تمام کننده و زیبای دنیل مالدینی همراه شد تا روسونری با یک گل پیش بیفتد.

اما بعد از گلی که میلان به ثمر رساند اسپتزیا پیش آمد و تا حدودی توپ و میدان را در اختیار گرفت. حملات تیم میزبان نهایتاً در دقیقه 80 به گل تساوی دست یافت. ضربه دنیل ورده بعد از برخورد به ساندرو تونالی وارد دروازه میلان شد تا نتیجه 1-1 شود.

در دقیقه 86 میلان موفق شد گل دوم را هم به ثمر برساند. حرکت انفرادی و نهایتاً پاس فوق العاده الکسیس سائلمیکرز با ضربه تمام کننده براهیم دیاز همراه شد تا نتیجه 2-1 شود و میلان به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کند.

انتهای پیام/
میلان سری آ اسپزیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر