کد خبر: 1135450 A

دو چهره غیر ورزشی در معرفی اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال تهران به چشم می‌خورند.

به گزارش ایلنا، حمید سجادی به عنوان وزیز ورزش و جوانان پس از بررسی‌های هفته اخیر و پذیرش استعفای احمد مددی از سمت مدیرعاملی این باشگاه پرطرفدار تهرانی، در نهایت اعضای جدید هیات مدیره و همچنین مدیرعامل آبی پوشان را انتخاب کرد.

در کنار پرویز مظلومی، محمد مومنی و مصطفی آجورلو دو فرد جدید در هیات مدیره حضور دارند که پیش از این نام آنها در محافل ورزشی نقل نشده بود و تجربه مدیریت در حوزه ورزش را در کارنامه نداشته‌اند.

مجتبی عبداللهی و مهدی افضلی دو فرد جدید اعضای هیات مدیره هستند که قرار است به زودی فعالیت‌شان را در این باشگاه پرطرفدار که طی سال‌های اخیر هواداران همواره به عملکرد مدیران انتقاد داشته‌اند، آغاز کنند.

مجتبی عبداللهی

در سوابق عبداللهی آمده که او مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران بوده و در روزمه او هیچگونه فعالیتی در ورزش و حوزه‌های مربوط به آن دیده نمی‌شود. در واقع اعضای هیات مدیره جدیدی که قرار است در باشگاه استقلال فعالیت داشته باشند بودجه اقتصادی کلانی از خود ندارند و همانند گذشته وزارت ورزش و جوانان در این مورد عمل نکرده است.

مهدی افضلی

دیگر عضو جدید هیات مدیره، مهدی افضلی، مدیرعامل بنیاد رودکی است که همچنین مدیرعامل مؤسسه توسعه هنرهای معاصر نیز بوده و فعالیت‌ها او نشان می‌دهد که در حوزه فرهنگ و هنر مشغول بوده و کارنامه ورزشی‌اش ندارد. بنیاد فرهنگی هنری رودکی فعالیت خود را از آبان سال 1382 با مصوبه مجلس شورای اسلامی با ادغام واحدهای مجموعه تالاروحدت و مجموعه فرهنگی انقلاب اسلامی (برج آزادی) در قالب مؤسسه‌ای عمومی غیر دولتی، آغاز کرد و افضلی هم طی دو سال گذشته مدیریت این مجموعه را برعهده داشت.

انتهای پیام/
استقلال تهران هیات مدیره استقلال مجتبی عبداللهی مهدی افضلی باشگاه استقلال تهران آشنایی با دو عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر