کد خبر: 1131699 A

بازیکن تیم استقلال نامه جدیدی از سرمربی این تیم را منتشر کرده است.

به گزارش ایلنا، احمد مددی، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران ساعاتی قبل در یک گفتگوی زنده تلویزیونی درباره مسائل این باشگاه صحبت کرد و درخصوص یک بازیکن این تیم هم توضیحات عجیبی را مطرح کرد.

مددی در پاسخ به این سوال که چرا قرارداد فرشید اسماعیلی تمدید نشده توضیح داد که این بازیکن مشکلات انضباطی بسیار زیادی داشته و حتی سرمربی تیم هم خواستار عدم تمدید قرارداد او بوده است.

مددی به نقل از مجیدی اعلام کرد که اسماعیلی موجب دو دستگی بین بازیکنان برای تمدید قرارداد شده و به همین دلیل نباید قراردادش برای فصل جدید تمدید شود.

فرشید اسماعیلی که طی روزهای اخیر چندین نامه و سند علیه مددی منتشر کرده دقایقی قبل اسناد عجیبی را منتشر کرد. استوری این بازیکن در اینستاگرامش نشان می‌دهد که مجیدی خواستار ادامه همکاری او بوده است و بدین ترتیب صحبت‌های مددی را تکذیب کرد.

اسماعیلی تصویری از پیام‌های فرهاد مجیدی به احمد مددی و اصغر ملکیان، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال را منتشر کرد که در آن اعلام کرده بود با توجه به نزدیک بودن بازی مقابل الهلال عربستان به این بازیکنان نیاز دارد و اگر مشکل انضباطی داشته باشند جرایم آنها را خواهد پرداخت!

IMG_20210916_004411_693

IMG_20210916_004413_852

انتهای پیام/
فرهاد مجیدی استقلال تهران فرشید اسماعیلی احمد مددی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر