کد خبر: 1126536 A

کاپیتان دوم تراکتور از جریان تجمع هوادارن تراکتور در این باشگاه خبرداد و گفت:عصر امروز از انحلال تیم خبر دار شدیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سامان نریمان در مورد اتفاقات عصر امروز تراکتور گفت:تمرین عصر امروز در حال برگزاری بود که تعدادی از هوادارن در باشگاه تجمع کرده بودند که منجر به لغو تمرین شد و در این حین بود که مدیرعامل باشگاه خبر از عدم تیمداری آقای زنوزی داد.

وی ادامه داد: آقای زنوزی در این وضیعت هزینه کرده است و باید همه قدردان این وضیعت باشیم و از ایشان حمایت کنیم

وی افزود:حق واقعی آذربایجان و هواداران تراکتور این نیست و تیم هروز که به بازی با النصر نزدیک تر میشود حاشیه ها افزایش میابد.

کاپیتان تیم تبریزی متذکر شد:متاسفانه هروز تیم در حاشیه غرق می‌شود متاسفانه حال تیم خوب نیست و همه نگران وضیعت تیم هستیم، و همه باید پشت تیم باشیم و همه اگه کنارهم باشیم تیم می تواند نتیجه بگیرد.

وی ادامه داد: اگر نظر من را بخواهید آقای زنوزی نباید تیم را منحل کنند و باید منتظر باشیم و بمانیم که ریشه اصلی بحث چیست و طبق صحبت هایی که با مدیران باشگاه داشتیم گفتن که ان شاالله حل خواهد شد و امیدوارم حال تراکتور خیلی زود خوب شود.

وی در مورد وضیعت بازیکنانی که اخیرا بحث جدایی آن ها مطرح شده بود گفت:وضیعت اکبر ایمانی تا حدی که میدانم مشخص نیست و حضور اخباری و عباس زاده قطعی است.

نریمان جهان اعلام کرد:در وضیعت فعلی تیمداری بسیار سخت است و با این حال پریشان جواب دادن بسیار سخت است و حس مسئولیت کردم تا بتوانم کمی از دردها را کم کنیم.

وی در پایان اعلام کرد:تا پایان عمرم تراکتور را دوست دارم با این تیم زندگانی می کنیم و امیدوارم برای حل این مشکلات اقداماتی انجام شود.

 

انتهای پیام/
تراکتور سامان نریمان‌جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر