کد خبر: 1110467 A

نمایندگان ایران پس یک روز شلوغ فردا- پنجشبه هفتمین روز بازی های المپیک توکیو با ۲ رشته تیراندازی و قایقرانی آغاز می‌کنند.

به گزارش ایلنا، ایران امروز-چهارشنبه پس از پشت سر گذاشتن یک روز شلوغ و سخت و با پایان رقابت شمشیربازی و حذف بدومینتون، دوچرخه سواری، بوکس و تیروکمان از گرودنه ادامه رقابت ها؛ هفتمین روز بازی را در خلوتی آغاز می کنند که هانیه رستمیان در تپانچه بادی ۲۵ متر پشت خط آتش قرار می گیرید. 

این رقابت فردا- ساعت ۹:۰۰ به وقت محلی و ۴:۳۰ صبح تهران در سالن آساکای توکیو شروع می شود رستمی با ۴۳ تیرانداز در خط آتش قرار می گیرند. در این روز کار تپانچه ایران پایان می‌یابد.

در قایقرانی نازنین ملایی در ماده رویینگ که در گروه اول دور مقدماتی با نمایندگان بلاروس، آمریکا، پاراگوئه، نیجریه و سودان رقابت کرد،  در پایان با زمان ۷:۵۹.۰۱ دقیقه و کسب جایگاه سومی به یک چهارم نهایی رفت.

ملایی فردا ساعت ۱۰:۵۰ به وقت محلی و ۶:۲۰ صبح تهران با حضور نمایندگانی از ایران، آمریکا، اتریش، نیوزیلند، کانادا و انگلیس رقابت می کند. قرار بود این رقابت سوم مردادماه برگزار شود که به دلیل شرایط جوی به فردا پنجشنبه تغییر کرد.

کاروان ایران تاکنون یک مدال طلا در تیراندازی کسب کرده است.

انتهای پیام/
المپیک توکیو توکیو ۲۰۲۰
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر