کد خبر: 1108889 A

سرمربی تیم نساجی مازندران درباره مصاف مقابل استقلال تهران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ساکت الهامی در نشست خبری پس از مصاف با استقلال تهران اظهار داشت: این برد را به استقلال تبریک می گویم. امیدوارم در ادامه راه موفق باشند. ما مسابقه را خوب شروع کردیم و خوب هم به گل رسیدیم ولی بعد از گل استقلال بازی را در اختیار گرفت. در نیمه دوم وقتی گل خوردیم، غافلگیر شدیم. باید اعتراف کنم استقلال یکی از بهترین های آسیاست چون با تجربه عمل کردند. برای این تیم در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم.

او ادامه داد: جا دارد به بازیکنانم خسته نباشید بگویم و نمی توانم به آنها خرده‌ای بگیرم. از هواداران که امروز قبل از بازی ما را بدرقه کردند، تشکر می‌کنم و شرمنده آنها شدیم.

سرمربی نساجی در واکنش به فشردگی مسابقات عنوان کرد: اگر الان برای باخت بهانه بیاوریم، خیلی مسائل وجود دارد. این فشردگی برای استقلال هم وجود داشت و آنها حتی بیشتر از ما فشرده بازی کردند. امشب اگر کمی خوش شانس بودیم و در ضربات آخر دقت می کردیم، می توانستیم نتیجه دیگری بگیریم. از نظر من کیفیت بازی با نتیجه همخوانی نداشت. استقلال بازی را برد و باید به آنها تبریک گفت.

الهامی درباره اظهارات خبرنگاری که بابت بقای نساجی در لیگ از او تمجید کرد، گفت: از شما ممنون هستم. همه اعم از بازیکنان، همکاران کادر فنی، هواداران، مالک باشگاه و ... از زمانی که من آمدم، در کنار هم حضور داشتیم. روزهای سختی داشتیم که آخر آن به شیرینی رسید. وظیفه من است که برای مردم قائمشهر کار کنم و به این موضوع افتخار می کنم. نساجی در سفره مردم است و بقای این تیم مبارک کسانی که با این تیم زندگی می کنند. شرمنده هستم که نتوانستیم استقلال را ببریم و از مردم عذرخواهی می کنم ولی امیدوارم در بازی آینده دل آنها را شاد کنیم.

انتهای پیام/
نساجی مازندران استقلال تهران ساکت الهامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر