کد خبر: 1108332 A

مربی ذوب آهن در مورد تقابل با سپاهان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حسن استکی مربی ذوب آهن در نشست خبری پیش از بازی فردا گفت: همیشه بازی های ذوب آهن و سپاهان خیلی خوب از آب درآمده یعنی برخلاف بعضی از دربی هایی که در کشور برگزار می شود، دربی اصفهان دیدارهای کسل کننده ای نبوده و تماشاگر پسند برگزار شده است. متأسفانه بازی هفته قبل را به نساجی واگذار کردیم. همه دیدند روی دو اشتباه و کم مسئولیتی دو گل خوردیم ولی موقعیت های زیادی داشتیم که متأسفانه نتوانستیم از آن استفاده کنیم و 3 امتیاز بازی که برای ما خیلی حیاتی بود را از دست دادیم.

وی ادامه داد: خدا را شکر هنوز در جدول شرایط خوبی داریم. بچه ها روحیه لازم را برای این بازی دارند و شرایط بازی به نحوی است که هیچ کس نمی تواند اسم تبانی را روی آن بگذارد. سپاهان برای قهرمانی می جنگد و ما نیز باید حتما این 3 امتیاز بازی را کسب کنیم.

مربی ذوب آهن درخصوص داوری بازی فردا نیز گفت: امیدوارم داور بازی فردا نیز مانند آقای فغانی که بازی هفته قبل را قضاوت کرد، یک داور باتجربه باشد. چون هم بازیکنان به ایشان احترام گذاشتند و هم مربیان و یک داوری کم اشتباه و خیلی خوبی را داشتند. امیدوارم بازی خوبی شود جدا از نتیجه که هم برای ما مهم است و هم برای سپاهانی ها، یک بازی جوانمردانه برگزار شود.

استکی در انتهای صحبت هایش درخصوص بازیکنان مصدوم و محروم تیمش نیز گفت: بازیکن مصدوم فقط آقای قاسم حدادی فر را داریم که از قبل دچار آسیب دیدگی شدند. پیمان رنجبری نیز 4 کارته شده و محروم است. شهاب گردان نیز با رأی کمیته انضباطی محروم است و متأسفانه هنوز حکم قطعی او را صادر نکرده اند.

انتهای پیام/
ذوب آهن اصفهان حسن استکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر