کد خبر: 1106538 A

ستاد مبارزه با مواد مخدر با ارسال نامه‌ای از جامعه فوتبال کشورمان قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران با انتشار متنی اعلام کرد: جامعه بزرگ فوتبال کشور در راستای مسئولیت‌های اجتماعی با همراهی اهالی رسانه در روز جهانی مبارزه با مواد مخدر با اقدام فرهنگی گسترده تلاش کرد ضمن تبیین آسیب های اجتماعی و فرهنگی اعتیاد و مصرف مواد مخدر با همکاری مربیان و ستاره های فوتبال آگاهی مناسبی به نسل جوان در این زمینه ارائه بدهد.

به همین منظور ستاد مبارزه با مواد مخدر با ارسال نامه‌ای به معاونت فرهنگی وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ فوتبال و باشگاه‌های لیگ برتری تشکر و قدردانی کرد.

نامه  ستاد مبارزه با مواد مخدر به شرح زیر است:

"نوجوانان و جوانان ۱۶ الی ۳۰ سال، مهمترین گروه هدف در حوزه اقدامات معطوف به پیشگیری از گرایش به مصرف مواد مخدر هستند. از سویی دیگر میادین و عرصه های مربوط به ورزش مهیج فوتبال را می توان به عنوان یکی از فراگیرترین و موثرترین زمینه های اطلاع رسانی به این گروه سنی دانست که خوشبختانه مدیران و مسئولان فدراسیون فوتبال و بخصوص سازمان لیگ فوتبال ایران همکاری صمیمانه‌ای در این زمینه با ستاد مبارزه با مواد مخدر انجام دادند.

لذا بر خود لازم میدانیم از مساعدت و همکاری صمیمانه جنابعالی و همکاران محترم در فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران به جهت نامگذاری هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال با عنوان«همه با هم نه به اعتیاد» و اقدامات گسترده و مناسب فرهنگی در ورزشگاه‌های کشور پیش از شروع مسابقات و همکاری صمیمانه باشگاه‌های لیگ برتر که باعث آشنایی بیشتر نسل جوان با مضرات مواد مخدر شد تشکر و قدردانی به عمل آورم."

انتهای پیام/
ستاد مبارزه با مواد مخدر سازمان لیگ فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر