کد خبر: 1088643 A

هرگز بازیکنانم را اینقدر عصبی ندیده بودم

سرمربی هوادار می‌گوید کمیته داوران باید تا پایان فصل لیگ یک از داوران لیگ برتری استفاده کند.

به گزارش ایلنا، رضا عنایتی سرمربی هوادار در باره بازی با خیبر  در هفته بیست و نهم لیگ یک گفت:  بازی فوق العاده سخت است چون شرایط خیبر در نیم فصل دوم چه از نظر مالی، چه بازیکنی و چه از نظر امکانات متحول شده است. به هرحال ما امیدوار هستیم در این بازی بتوانیم صدرجدول را حفظ کنیم، در خانه بازی داریم و از این نظر یک امتیاز ویژه داریم.

او ادامه داد:  چند بازیکن مصدوم داریم و امیدواریم به بازی با خیبر برسد. امیدوارم شرایط را طوری جلو ببریم که بتوانیم در این بازی نتیجه مناسبی بگیریم.

سرمربی هوادار در مورد تصمیم های داور در بازی با استقلال خوزستان هم گفت:  من هیچوقت نخواستم در مورد داوری صحبت کنم و همیشه می گویم اشتباهات داوری جزیی از بازی است.  ما هرگز انتظار نداریم داور کار عجیبی انجام بدهد و فقط می گوییم دقت داوران باید کمی بالا برود مخصوصا الان که شرایط جدول خیلی حساس است. شما ببینید الان 9-8 تیم برای صعود رقابت می کنند و اگر یک سوت اشتباه زده شود شاید شرایط یک تیم تغییر کند. در بازی با استقلال خوزستان هم ما داور با تجربه ای داشتیم و من خیالم راحت بود. با وجود اینکه خودم کنار زمین نبودم ولی خیالم راحت بود که یک داور با تجربه حضور دارد ولی هم صحنه پنالتی ما پنالتی نبود و هم داور می توانست به جواد محمدی کارت زرد ندهد تا او از بازی با خیبر محروم نشود.

عنایتی امیدوار است در بازی با خیبر این اشتباهات تکرار نشود: شما خودتان می دانید خیبر تیمی است که خودش دارد به جمع مدعیان اضافه می شود. با توجه به اینکه لیگ برتر تعطیل است می توانند از داوران با تجربه استفاده کنند، داورانی که می توانند در هر شرایطی بازی را مدیریت کنند تا شکی برای تیم ها به وجود نیاید و نتیجه بازی در شرایط عادی رقم بخورد.

او می گوید اشتباه داور در بازی با استقلال خوزستان باعث شد تمرکز تیمش به هم برخورد: اشتباهی که داور در این بازی انجام داد باعث شد تمرکز تیم ما به هم بخورد. تیم ما تا قبل از اعلام پنالتی هم به خوبی بازی را کنترل کرده بود و هم شرایط بازی را به نفع خودش جلو برده بود. شما از فصل پیش ندیده بودید بازیکنان هوادار اینقدر عصبانی شوند و به سمت داور بروند. حرکاتی که داور با تجربه لیگ برتری در این بازی انجام داد اصلا برازنده او نبود چون باید کمی خودش را بیشتر کنترل می کرد. دقیقا از این دقیقه به بعد بود تیم من به هم ریخت چون با یک اشتباه گل تساوی را دریافت کردیم و بعد از آن بازیکنان استرس گرفتند که شکست نخورند.

عنایتی در مورد بازی های باقی مانده لیگ یک و انتظارش از فدراسیون فوتبال گفت: من تنها انتظارم این است که از داوربا تجربه استفاده کنند. بازی های پایانی خیلی سنگین است و امیدوارم دوستانی که داوران را انتخاب می کنند به این بازی ها فوق العاده حساس توجه ویژه داشته باشند.

سرمربی هوادار در پایان در مورد شانس صعود این تیم به لیگ برتر گفت: ما تمام تلاش مان را می کنیم با توجه به مجموعه ای که در اختیار داریم و با توجه به تمام مشکلاتی که در این 9-8 ماه داشته ایم حق این بچه ها ضایع نشود. از نظر من هوادار همین الان هم قهرمان است ولی تلاش می کنیم در پایان فصل به جایگاهی که لیاقت مان است برسیم.

انتهای پیام/
رضا عنایتی هوادار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر