کد خبر: 1088641 A

یورو 2020

تیم‌های ملی فوتبال دانمارک و فنلاند از ساعت 20:30 به وقت تهران به مصاف هم خواهند رفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از یوفا، تیم ملی فوتبال فنلاند روز شنبه 12 ژوئن ساعت 18:00 CET(20:30 به وقت ایران) در استادیو پارکن در گروه B یورو 2020 به مصاف دانمارک می‌رود.

برتری خانگی ممکن است عاملی برای استقبال دانمارک از فنلاند باشد: دانمارکی‌ها از سال 1949 در 21 بازی خانگی مقابل فنلاندی‌ها شکست نخورده اند (18 برد و 3 تساوی) و هنگام شروع نهمین دوره رقابت‌های یورو حق دارند از خود از بابت این آمار اطمینان داشته باشند. برای فنلاند بازیکنان حاضردر ترکیب اصلی یک نسل جدید هستند اما هر شانس در برابر آنها ایجاد شود، شاگردان مارکو کانروا می‌دانند که هیچ تیمی در یورو بی‌نظیر نیست.

ترکیب احتمالی

دانمارک: اشمایکل، لیف مله، کایر، کریستنسن، واس، اریکسن، هایبرگ، دلانی، پولسن،، وایند، برایتویت

فنلاند: هاردسکی، شاوگنسی، آراجوری، تویویو، اورونن، کامارا، اسپارو، لود، رایتالا، پوکی، پویانپالو

صحبت‌های سرمربیان

کسپر هژولمند، سرمربی دانمارک: "ما نباید به زمین برویم و یک مسابقه را از دست بدهیم زیرا از آمادگی کافی برخوردار نیستیم. ما نباید شکست بخوریم زیرا ما آن را بیش از حریفان نمی‌خواستیم. نباید شکست بخوریم زیرا ما بهترین بازی خود را انجام نمی‌دهیم. ما باید همه چیز را در زمین بگذاریم و همه تلاش خود را برای پیروزی انجام دهیم."

مارکو کانروا، سرمربی فنلاند: "دانمارک تیم بسیار خوبی دارد. اگر به چند مسابقه اخیر آن‌ها نگاهی بیندازیم، آنها نتایج بسیار خوبی داشته‌اند و گل‌های زیادی نیز به ثمر رسانده‌اند. دفاع آن‌ها کارساز بوده و بازیکنان فوق العاده‌ای دارند. دانمارک یک تیم واقعاً سرسخت است و آن‌ها باید در زمین خود بازی کنند، اما ما ثابت کردیم که حتی می‌توانیم کشورهای بزرگتر از دانمارک را به چالش بکشیم. "

انتهای پیام/
یورو 2020 تیم ملی فوتبال دانمارک تیم ملی فوتبال فنلاند فنلاند و دانمارک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر