کد خبر: 1069153 A

هانسی فلیک در پایان فصل از بایرن مونیخ جدا خواهد شد.

به گزارش ایلنل، سرمربی موفق و پرافتخار بایرن مونیخ در پایان فصل 21-2020 از این باشگاه جدا می شود و به احتمال بالا، جانشین یواخیم لوو در تیم ملی آلمان می شود.

یولیان ناگلزمن نیز جانشین فلیک در بایرن مونیخ خواهد شد. به گزارش وب سایت بایرن مونیخ، هانسی فلیک پس از رسمی شدن فسخ قراردادش گفت:

دو سال گذشته برایم فراموش نشدنی است. واقعا از احساسات، پیروزی ها، جام ها و کار کردن هرروز در زمین لذت بردم. اوقاتی عالی داشتم. این موفقیت ها را همراه با یکدیگر کسب کردیم. یک سرمربی بدون تیمش هیچ است و خوش شانس بودم که این جا در مونیخ، بازیکنانی فوق العاده و یک کادرفنی که کارهایی باورنکردنی انجام دادند، در اختیار داشتم. از همه افراد حاضر در باشگاه و کاتلین کروگر، تشکر می کنم. از هربرت هاینر، رییس باشگاه و همه مدیران از جمله کارل هاینتس رومنیگه، اولیور کان و حسن صالح حمیدزیچ بابت فرصتی که به من بابت هدایت این تیم فوق العاده دادند، متشکرم. فقط یک حسرت وجود دارد، آن هم این است که نتوانستیم این موفقیت های بزرگ را همراه هواداران جشن بگیریم و در هر بازی، دل تنگ آن ها بودم. برای خانواده بایرن مونیخ بهترین ها را در آینده می خواهم. حضور در بایرن مونیخ افتخار بزرگی برای من بود.

انتهای پیام/
بایرن مونیخ بوندسلیگا فوتبال اروپا بوندس لیگا هانسی فلیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر