کد خبر: 1017396 A

تیم ماشین سازی تبریز با سه پنالتی که پیمان بابایی وارد دروازه تیم سپاهان کرد در بازی خانگی به تساوی مقابل طلایی پوشان دست پیدا کرد.

به گزارش ایلنا، اولین مسابقه از هفته دهم لیگ برتر فوتبال با تساوی پرگل سه بر سه به پایان رسید و دو تیم سپاهان و ماشین سازی در تبریز به تقسیم امتیازات رضایت دادند. تیم سپاهان برای سه امتیاز این مسابقه در نیمه نخست به برتری سه بر یک دست یافته بود اما درخشش مهاجم تیم قعرجدولی مانع از جشن پیروزی شاگردان محرم نویدکیا شد.

وقتی تیم سپاهان با نتیجه دو بر صفر از ماشین سازی پیش افتاده بود، پیمان بابایی در دقیقه 38 فرصت پیدا کرد تا از روی ضربه پنالتی گلزنی کند. او در مقابل پیام نیازمند، سنگربان ملی پوش تیم سپاهان ایستاد و ضربه‌اش را برخلاف پرش این دروازه‌بان به تور دروازه چسباند تا یکی از گل‌ها خورده تیمش را جبران کند.

پیمان بابایی2

پیمان بابایی3

پیمان بابایی4

شش دقیقه پس از گلزنی بابایی، سجاد شهباززاده فرصت پیاده کرد تا سومین پنالتی این مسابقه را به گل تبدیل کند و دومین گلش در این بازی را به ثمر برساند تا ماشین سازی نیم نخست را با شکست سه بر یک پشت سر بگذارد. ماشین سازی در خانه تلاش داشت تا نتیجه بازی را جبران کند از این رو در نیمه دوم حملات روی دروازه حریف بیشتر شد.

در دقیقه 59 ماشین سازی مجددا به پنالتی دست پیدا کرد و این بار هم پیمان بابایی پشت توپ ایستاد. او این بار موفق نشد نیازمند را از روی پنالتی مغلوب کند چراکه سنگربان بلندقامت حریف به درستی مسیر توپ را تشخیص داد و ضربه را دفع کرد اما بابایی موفق شد روی ریباند با ضربه سر گلزنی کند و دومین گلش در این مسابقه را به ثمر برساند.

پیمان بابایی22

پیمان بابایی23

پیمان بابایی24

بازی با روند تقریبا عادی دنبال می‌شود و حملات گاه و بیگاه ماشین سازی تلاش داشت تا نتیجه بازی را به نوعیی تغییر بدهد تا اینکه سومین پنالتی هم برای تیم تحت هدایت محمدسعید اخباری در دقیقه 76 به دست آمد. بابایی با توجه به روحیه‌ای که از دو گل درجریان مسابقه به دست آورده بود این بار هم پشت توپ ایستاد و ضربه‌ای متفاوت را به سمت دروازه روانه کرد. بابایی این بار با ضربه چیپ نیازمند را مغلوب کرد و خشم این دروازه‌بان را همانطور که تصاویر نشان می‌دهد، برانگیخت.

پیمان بابایی33

پیمان بابایی34

پیمان بابایی35

پیمان بابایی36

درخشش بابایی در این مسابقه موجب شد تا ماشین سازی پس از شکست خانگی در بازی گذشته برابر نفت مسجد در این مسابقه حداقل به یک امتیاز برسد و اگرچه تاثیری روی جایگاه تیمش نداشت اما روحیه بالایی تیمی که برای چهارمین بازی متوالی با سرمربی موقت به میدان می‌رود را نشان بدهد.

انتهای پیام/
ماشین سازی تبریز پیام نیازمند پیمان بابایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر