کد خبر: 486941 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

به گفته قائم مقام نمایشگاه کتاب؛ گزارش نهایی از خسارت‌ها هنوز نهایی نشده و در حال تکمیل است. با این حال برآوردها نشان می‌دهد که در بخش کودک‌ و نوجوان 65 میلیون تومان و در بخش آموزشی 43 میلیون تومان به ناشران خسارت وارد شده است.

امیرمسعود شهرام‌نیا (قائم مقام نمایشگاه کتاب) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره برآورد خسارت‌های ناشی از باران روز جمعه در شهر آفتاب گفت: شهرداری تهران پذیرفته است که تمام خسارت‌های باران به ناشران را در نمایشگاه کتاب پرداخت کند. برای تعیین خسارت‌های بخش‌های مختلف هم با دقت و بدون عجله اقدام کرده و می‌کنیم تا حق هیچ ناشر خسارت دیده‌ای تضییع نشود.

او در تکمیل توضیحاتش درباره برآورد خسارات‌ها اظهار داشت: گزارش نهایی از خسارت‌ها هنوز نهایی نشده و در حال تکمیل است. با این حال برآوردها نشان می‌دهد که در بخش کودک‌ و نوجوان 65 میلیون تومان و در بخش آموزشی 43 میلیون تومان به ناشران خسارت وارد شده است.

قائم مقام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین از تشکیل کارگروهی برای تعیین خسارات خبر داد و گفت: در این کارگروه نماینده شهرداری، نماینده ارشاد و نماینده صنوف حضور دارند و مشغول برآورد دقیق خسارت‌های سایر بخش‌ها هستند. پرداخت مبالغ خسارت نیز به زودی از طریق شهرداری انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/
نمایشگاه کتاب تهران آب در نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر