کد خبر: 1165228 A

سیزدهمین قسمت از برنامه «بی چارچوب» به تغییر رویکرد نتفلیکس و الگوبرداری سازمان‌های فرهنگی از آن می‌پردازد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی برنامه، سیزدهمین قسمت از برنامه «بی چارچوب» امشب شنبه ۱۳ آذر ماه ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه ۴ خواهد رفت. 

مدتی پیش خبری در رسانه‌ها منتشر شد که نتفلیکس با تغییر رویکرد فعالیت‌های پیشین خودش، عرضه سرویس بازی‌های موبایلی خود را برای اندروید آغاز کرد و کاربران iOS هم به‌زودی به خدمات گیمینگ این شرکت دسترسی پیدا می‌کنند. 

برنامه «بی چارچوب» در این قسمت در پرونده‌ای ویژه سعی کرده با بررسی تجربه نتفلیکس و تجربه‌های جهانی دیگر، به موضوع چابک‌سازی سازمان‌های فرهنگی رسانه‌ای که این روزها در کشور خودمان هم محل بحث و گفتگو است، بپردازد. موضوعی که به طور خاص پس از انتصاب روسای صداوسیما، حوزه هنری و سازمان‌های هنری رسانه‌ای به صورت یک مطالبه جمعی دیده می‌شود. 

مهمانان این پرونده، محمدصادق باطنی و سجاد مهرگان از کارشناسان رسانه‌ای فرهنگی هستند، در این بین میلاد عرفان پورنیز به معرفی کتاب هفته پرداخته و امین منتظری و علی فرهمند هم کارشناسان دیگر این قسمت برنامه هستند. 

«بی چارچوب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مشترک حامد مهربانی و احسان حسینی و با اجرای جواد مولانیا، هرهفته شنبه‌ها ساعت ۲۳ از شبکه ۴ روی آنتن می‌رود و به موضوعات مختلف حوزه ادب و هنر با نگاهی انتقادی و مطالبه‌گر می‌پردازد.

انتهای پیام/
شبکه چهار سیما برنامه «بی چارچوب»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر