کد خبر: 1134110 A

بخش دیگری از مستند «مسیر بهشت» با محوریت ذکر خاطرات زائران از مسیر پیاده‌روی اربعین حسینی روی آنتن شبکه پرس تی‌وی می‌رود.

به‌گزارش ایلنا، مجموعه مستند «مسیر بهشت» به کارگردانی محمد جان ودادی با هدف گفت‌وگو با شیعیانی که در خارج زندگی می‌کنند و ذکر خاطرات آن‌ها از مسیر پیاده روی اربعین حسینی تهیه و تولید شده است. 

در این قسمت از مستند، مخاطبان با نیکول کورری ساکن ویرجینیا همراه می‌شوند و زیارت کربلا را از نجف آغاز می‌کنند. نیکول که سال‌ها قبل مسلمان شیعه شده است، در این سفر درباره حجاب و فواید آن و همچنین از عقاید و احساسات خود سخن می‌گوید. 

به اعتقاد این زن شیعه آمریکایی، این سفر طولانی در ابتدا برایش امری ناممکن به نظر می‌رسیده است، سبب شده تا به قدرت خود پی ببرد و  به نیروی عزم برای انجام کارهای دشوار ایمان بیاورد. 

از نظر نیکول، پذیرایی و میهمان‌نوازی در طول سفر به عراق بسیار جالب و در خور توجه بوده است. 

مستند «مسیر بهشت» که مسیر سفر به کربلا را از دید نیکول کورری بازگو می‌کند روز چهارشنبه ساعت ۱۴:۰۰ به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود. بازپخش این برنامه نیز همان روز ساعت: ۰۰:۰۰ و پنج شنبه ساعت ۰۵:۰۰ و جمعه ساعت ۱۱:۰۰ و شنبه ساعت ۱۸:۰۰و یکشنبه ساعت ۱۸:۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

 

انتهای پیام/
اربعین ۱۴۰۰ مجموعه مستند مسیر بهشت محمد جان ودادی نیکول کورری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر