کد خبر: 1132967 A

سومین نشست آموزشی تخصصی چهارمین جشنواره ملی طراحی مد و لباس دیبا به صورت آنلاین و با موضوع «چالش‌های طراحی لباس برای تولید» برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه چهارمین جشنواره طراحی مد و لباس دیبا در نظر دارد، تا همزمان با آغاز مراحل هشت‌گانه این جشنواره، نشست‌هایی آموزشی را برای علاقه‌مندان و فعالان حوزه مد و لباس کشور برگزار کند. این نشست‌ها با توجه به ملاحظات مربوط به همه‌گیری بیماری کرونا به شکل آنلاین و از طریق صفحه اینستاگرام جشنواره در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

سومین نشست از این مجموعه در تاریخ ۲۹ شهریورماه و با موضوع «چالش‌های طراحی لباس برای تولید» و با حضور الناز حدیدی، مدرس دانشگاه و مدیر موسسه طراحان مد برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند ساعت ۲۰ روز دوشنبه، ۲۹ شهریورماه، از طریق لایو اینستاگرامی صفحه دبیرخانه جشنواره دیبا به آدرس http://instagram.com/jdmod.ir این نشست آموزشی را دنبال کنند.

چهارمین جشنواره ملی مد و لباس دیبا به همت جهاد دانشگاهی هنر و با مشارکت اتحادیه پوشاک تهران و همچنین با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه هنر درحال برگزاری است و نمایشگاه این دوره از جشنواره ۲۰ تا ۲۳ مهرماه در محل برگزاری نمایشگاه بین‌المللی تهران مدکس اتحادیه پوشاک برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
جشنواره طراحی مد و لباس دیبا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر