کد خبر: 1092547 A

دبیر و هیئت اجرایی خانه کارگر شهرستان لامرد استان فارس با صدور پیامی، درگذشت «طه محجوب» از فعالان و خادمان قرآنی و فرزند علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر) را تسلیت گفتند.

به گزارش ایلنا، متن پیام تسلیت دبیر و هیئت اجرایی خانه کارگر شهرستان لامرد در پی درگذشت این فعال قرآنی به شرح زیر است:

«برادر ارجمند جناب آقای مهندس علیرضا محجوب (دبیرکل محترم خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران)

درگذشت تاسف بار فرزند دلبندتان، زنده یاد «طه محجوب» موجب تاثر و تالم فراوان شد.

زنده یاد «طه»؛ جوانی خوش‌فکر، خلاق، سخت‌کوش و بااخلاق که از هیچ، کوه می‌ساخت و با فعالیت چشمگیر در گسترش فعالیت‌های قرآنی مجتمع فرهنگی آموزشی دارالقرآن خانه کارگر  سراسر کشور از جمله لامرد و دیگر مراکز استانی و شهرستانی، خدمات موثر و ارزشمندی به یادگار گذاشت. 

بدون تردید اجرای ایده‌های نو و برنامه‌های گسترده ترویج و گسترش فرهنگ قرآنی در سراسر کشور و همت ستودنی این زنده یاد در آشنا کردن نوجوانان و جوانان با آموزه های دینی و معارف اسلامی و تلاش فراوان برای تربیت هزاران مربی قرآنی، ره‌توشه بسیار ارزشمندی برای آخرت او خواهد بود.

در این غم بزرگ شریکیم و این ضایعه دردناک را به حضرتعالی و خانواده مکرم بویژه فرزندان و همسر بزرگوار زنده یاد طه محجوب، فعالان قرآنی و همکاران عزیز در دارالقرآن خانه کارگر کشور تسلیت می‌گوییم. از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و برای شما و جمیع بستگان داغدار، شکیبایی آرزومندیم.»

به گزارش ایلنا، «طه محجوب» در سن ۳۷ سالگی، مدیرعامل موسسه آموزشی فرهنگی برهان علم و معرفت ، صبح امروز (۳۰ خرداد ماه) درگذشت.

انتهای پیام/
استان فارس لامرد طه محجوب درگذشت پیام تسلیت در پی درگذشت طه محجوب فعال برجسته قرآنی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر