کد خبر: 196713 A

محسن یزدی مدیر " مرکز فیلم مستند سوره " شد / محمدرضا شفاه مدیرعامل " باشگاه فیلم سوره " شد.

محمدرضا شفاه طی حکمی از سوی قائم مقام رئیس و معاون هنری حوزه هنری به سمت مدیر عامل باشگاه تازه تأسیس فیلم سوره منصوب شد.

به گزارش ایلنا؛ در حکم محمد حمزه زاده خطاب به محمدرضا شفاه آمده است: نظر به تاسیس " باشگاه فیلم سوره "، با توجه به جمیع شایستگی‌هایی که دارید، به موجب این ابلاغ، جناب‌عالی را به سمت مدیرعامل " باشگاه فیلم سوره " منصوب می‌کنم.

بی‌تردید، با همت بلندی که دارید، با بهره‌گیری از رویش‌های نسل انقلاب اسلامی و نگاه ویژه به جوانان متعلق به جریان فرهنگی مومن و هنرآموزان مرکز آموزش اسلامی هنر حوزه هنری و برگزیدگان جشنواره‌های دینی و انقلابی، معرف نسلی جدید از سینماگران متعهد و پدیدآورنده فصلی نو در حوزه فیلم و فیلم‌سازی انقلاب اسلامی مبتنی بر آرمان‌های امام راحل(ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی باشید.

همچنین در بخشی از این حکم توضیحاتی درباره باشگاه تازه تاسیس فیلم سوره ارائه شده است که در زیر می خوانید: «باشگاه فیلم سوره، که از رویش‌های جدید حوزه هنری است، وظیفه دارد در امور زیر فعالیت نماید:
۱. رصد، شناسایی و جذب استعدادهای جوان و متعهد انقلابی، برای حمایت گام به گام ایشان در مسیر فعالیت حرفه‌ای در حوزه سینما؛
۲. فراهم آوردن محیطی مناسب برای تولید آثاری در حوزه تلویزیون و سینما؛
۳. تولید محصولات تصویری در حوزه موضوعات انقلابی و سبک زندگی اسلامی و ایرانی.

همچنین محمدحمزه زاده طی حکمی محسن یزدی را به سمت مدیریت مرکز فیلم مستند سوره منصوب کرد.

در حکم محمد حمزه زاده قائم مقام رئیس و معاون هنری حوزه هنری خطاب به محسن یزدی آمده است: نظر به تاسیس " مرکز فیلم مستند سوره "، جناب‌عالی را که حائز شایستگی های حرفه ای هستید و برخوردار از تعهد انقلابی و اسلامی، به مدیریت این مرکز منصوب می کنم.

فیلم مستند، به منزله یکی از شاخصه های هنر سینما، این توانایی را دارد که بهترین وجه ممکن مبین آرمان های انقلاب اسلامی باشد.

در عصری به سر می بریم که سرزمین اسلامی مان دو واقعه بزرگ تاریخی، اجتماعی، و دینی – انقلاب شکوهمند اسلامی و دفاع هشت ساله مردمی – را با تمام وجود تجربه کرده است. هر چند حقیقت این وقایع عظیم تر از آن است که از دریچه دوربین های فیلمبرداری قابل ثبت باشد، بی شکف فیلم مستند یکی از موثرترین و بهترین امکانات برای ثبت و ضبط و نمایش خلاقانه و مسئولانه زوایایی درخشان از این عظمت تاریخی است.»

در ادامه این حکم آمده است: «به همین سبب، با توجه به اساسنامه این مرکز، توقع دارم برای تحقق اهداف زیر برنامه ها و فعالیت جدی داشته باشید:
۱. توسعه و احیای اندیشه تابناک اسلام ناب محمدی در میان مردم، به ویژه نسل جوان جامعه؛
۲. دفاع از اصول اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های انقلاب و شناساندن توطئه های بیگانگان و تبیین اقناعی مکاتب الحادی و انحرافی و مبارزه با آفت های دینی؛
۳. گسترش کیفی و کمی تبلیغات دینی و برانگیختن احساس مسئولیت عمومی در قبال اسلام و نظام جمهوری اسلامی.
تردیدی نیست که آنچه بر زبان حق گوی مستندسازان انقلابی جاری می شود مخاطبان پرشماری در سراسر جهان تشنه عدالت و راستی دارد.

حوزه هنری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر