کد خبر: 939211 A

شاکری در گفت‌وگو با ایلنا خبرداد؛

عضو کمیسیون عمران مجلس جزئیات جلسه امروز این کمیسیون را تشریح کرد.

اقبال شاکری عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درخصوص جلسه امروز این کمیسیون با سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا، گفت: جلسه‌ امروز کمیسیون عمران با حضور فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا برگزار شد که جلسه خیلی خوبی بود.

وی ادامه داد: البته با دستاوردها و فعالیت‌های راهگشای قرارگاه آشنا بودیم اما این موضوعات یک بار دیگر مطرح و در خصوص نحوه استفاده از این توانمندی‌های مدیریتی، فنی-مهندسی و بین‌المللی قرارگاه صحبت شد.

شاکری در ادامه اظهار داشت: امیدواریم قرارگاه بتواند با استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌‌هایی که دارد یکسری پروژه‌های عمرانی نیمه تمام که تا برخی مراحل مختلفی پیش رفته‌اند را تا پایان عمر این دولت به اتمام برساند.

وی افزود: همچنین در این جلسه درخصوص نحوه تامین مالی پروژه‌ها هم گفت‌وگو شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه به مساله تامین مسکن از سوی قرارگاه اشاره کرد و گفت: اگرچه قرارگاه خاتم‌الانبیا تاکنون به صورت انبوه وارد مبحث تامین مسکن نشده است اما در خصوص راه‌های مختلف حضور و مشارکت قرارگاه در مساله تأمین مسکن هم در این جلسه بحث و گفت‌وگو شد.

وی بیان داشت: قرارگاه به عنوان یک مجموعه رسالت‌محور در جهت انقلاب و نظام با توجه به توان و ظرفیتی که دارد، این امیدواری و اطمینان را ایجاد می‌کند که علیرغم شرایط سخت و مشکلاتی که وجود دارد، بتوانیم با استفاده از ظرفیت‌های داخلی کشور به خوبی برای اتمام پروژه‌های بزرگ و حتی آغاز پروژه‌های جدید حیاتی و اولویت‌دار همانطور که مقام معظم رهبری امروز فرمودند، از ظرفیت‌های قرارگاه خاتم‌الانبیا استفاده کنیم.

انتهای پیام/
کمیسیون عمران مجلس اقبال شاکری قرارگاه خاتم الانبیا فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا سعید محمد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر