کد خبر: 666604 A

وزیر اطلاعات:

وزیر اطلاعات تصریح کرد که پاسداری از مرزهای اعتقادی مردم نسبت به حراست از مرزهای فیزیکی اهمیت بیشتری دارد.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام سید محمود علوی در  همایش معنوی مذهبی طلایه داران تبلیغ در چهل سال بصیرت عاشورایی  در گرگان گفت : امروز دشمن در حوزه های مختلف درصدد ضربه زدن به کشور است و به عناوین مختلف مردم را تهدید می‌کند که یکی از آن ها  باور مردم است که سبب می شود پاسداری و حراست از مرزهای اعتقادی مردم ، اهمیت بیشتری نسبت به حراست از مرزهای فیزیکی پیدا کند.

وی افزود: توفیق تبلیغ معارف الهی  و احکام شرع مقدس اسلام و هدایت افراد به سمت مسیر الهی توفیقی است که نشانه حق الهی برای انسان است و مبلغان از این توفیق بهره مندند.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: علما و روحانیون سنگربانان و مرزبانان مرزهای اعتقادی مردم هستند و هر چه از اقیانوس پرگوهر معارف اهل بیت (علیهم السلام) برای مردم صحبت کنیم نتیجه بهتری می گیریم .

وی هم چنین به تقویت بنیه دینی و فرهنگی اشاره کرد و افزود: اگر ما مجهز به معارف اهل بیت (علیهم السلام) نباشیم در مصاف فرهنگی با دشمنان کم می‌آوریم و آن چه ما را توانمند می‌کند معارف اهل بیت (علیهم السلام ) است .

علوی به مبلغان گفت: تبلغ باید همراه با محبت باشد و اخلاق باید سرلوحه کار قرار گیرد و آن چه مردم را به دین نزدیک می‌کند محبت، خوشرویی و خوشرفتاری است .

شایان ذکر است وزیر اطلاعات امروز با آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان نیز دیدار کرد.

انتهای پیام/
وزیر اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر