کد خبر: 637279 A

هاشم‌زایی در گفت‌گو با ایلنا:

نماینده مجلس شورای اسلامی با ذکر این موضوع که اعتراض را حق مردم می‌دانم، گفت:‌ برخی دنبال بهانه‌ای هستند تا در صورت شکل‌گیری هرگونه تجمع بر موج سوار شده و سوء‌مدیریت و عدم پاسخگویی باعث سوق دادن این اعتراض‌ها به ناآرامی می‌شود.

عبدالرضا هاشم‌زایی در گفت‌گو با خبرنگار ایلنا، عدم پاسخگویی مسئولان در دولت و مجلس را یکی از علل مهم ناآرامی‌های اخیر دانست و عنوان کرد:‌ تنها مشکلات اقتصادی را عامل نارضایتی نمی‌دانم بلکه مردم دچار برخی دغدغه‌های سیاسی و اجتماعی هستند که عدم رسیدگی به آنها از سوی مسئولان باعث می‌شود هرگونه اعتراض شکل گرفته با ریشه اقتصادی و بصورت مدنی با همراهی این افراد به ناآرامی تبدیل شود. 

این عضو فراکسیون امید مجلس افزود: وقتی حتی به مردم اجازه تجمع و بیان دغدغه‌ها و مشکلات داده نمی‌شود در این حالت است برخی دنبال بهانه‌ای هستند تا در صورت شکل‌گیری هرگونه تجمع بر موج سوار شده و سوء‌مدیریت و عدم پاسخگویی باعث سوق دادن این اعتراض‌ها به ناآرامی می‌شود. 

جهانبخش محبی‌نیا هم در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا، در خصوص تجمعات اعتراض‌آمیز کسبه و درخواست آنها برای اعتصاب بازار گفت:‌ مردم تا الان هم به مسئولان دولتی فرصت دادند تا مشکلات اقتصادی را حل کنند.

وی افزود: توصیه می‌کنم مسئولان حرکت مردم را با عنوان اینکه از خارج از کشور هدایت شده است، تلقی نکنند. 

انتهای پیام/
عبدالرضا هاشم زایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر