کد خبر: 1164860 A

دادستان کل کشور:

دادستان کل کشور گفت: از دادستان جدید تهران انتظار داریم با فوریت و در کوتاهترین زمان برنامه تحولی در دادسرای تهران را ارائه کند و کار خطیر خود را با یک برنامه زمانبندی و مدون آغاز کند و پیش ببرد.

به گزارش ایلنا، مراسم معارفه علی القاصی مهر به عنوان رئیس کل دادگستری تهران و علی صالحی به عنوان دادستان تهران با حضور حجت الاسلام والمسلمین مصدق، حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور برگزار شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور در این مراسم طی سخنانی در آیین تکریم و معارفه رییس کل دادگستری استان تهران و دادستان عمومی و انقلاب تهران، با تقدیر از خدمات آقایان حشمتی و القاصی‌مهر در سمت‌های ریاست دادگستری و دادستانی تهران ، اظهار کرد: علی صالحی دادستان جدید تهران دارای تجارب ارزشمندی در سنگرهای مختلف قضایی از جمله دادستانی فارس و ریاست دادگستری هرمزگان است و برای او در سنگر جدید نیز آرزوی توفیق دارم.

دادستان کل کشور تصریح کرد: القاصی ‌مهر طی ۳۱ ماه حضور در سنگر دادستانی تهران، تلاش‌های شبانه روزی داشت و برای او نیز در سمت ریاست دادگستری تهران آرزوی موفقیت دارم.

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری با اشاره به برنامه تحولی دستگاه قضا که مورد تاکید مقام معظم رهبری و روسای پیشین و فعلی قوه قضاییه است، گفت : برنامه تحولی در دادسرا های سراسر کشور در دست تدوین است و تدوین آن به زودی پایان می‌یابد ، اما دادستانی تهران به دلیل شرایط خاص خود نیازمند برنامه تحولی ویژه است لذا از دادستان جدید تهران انتظار داریم با فوریت و در کوتاهترین زمان برنامه تحولی در دادسرای تهران را ارائه کند و کار خطیر خود را با یک برنامه زمانبندی و مدون آغاز کند و پیش ببرد.

گفتنی است، در این مراسم احکام علی القاصی مهر رئیس کل دادگستری استان تهران و علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران توسط حجت‌الاسلام والمسلمین مصدق به آن‌ها اعطاء شد و از خدمات محمدجواد حشمتی مهذب رییس کل پیشین دادگستری استان تهران که از این پس در سنگر دیوان عالی کشور خدمت خواهد کرد، تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/
دادستان کل کشور منتظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر