کد خبر: 1156448 A

روح‌الامینی در تذکر شفاهی:

نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه شایسته سالاری متفاوت است از نسبت های نصبی و سببی گفت: بی شک توجه به شایستگی افراد با نسبت های سببی، نصبی، باندی و گروهی تفاوت دارد و باید توجه کرد جوانان انقلابی را باید امیدوار کرد و به انقلابیون در جای جای کشور بیشتر باید ارج و قرب نهاد.

به گزارش ایلنا، عبدالحسین روح الامینی نجف آبادی در نشست علنی امروز (۲۳ آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به مسئولان اجرایی کشور اظهار داشت: بهتر است ما مسئولان در شرایط کنونی کشور در رفتار و گفتار، دقت دوچندانی داشته باشیم و بهتر است بیشتر خودمان را امر به معروف و نهی از منکر کنیم تا مردم را.

نماینده تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس افزود: بهتر است به جای نمک به زخم مردم پاشیدن از طریق حرف ها ، با آنها همدردی کنیم و بهتر است تریبون های مهمی مثل نماز جمعه و رسانه ملی، پناهگاه مردم و محل وحدت مردم و مسئولان باشد. ما وکیل ملت هستیم و همه مسئولان قوا در یک کشتی نشسته ایم و بی شک افراط و تفریط در ارتباط دولت و مجلس شایسته نیست.

وی ادامه داد: نه رأی همگانی به همه کابینه و نه رد دوفوریت لایحه درخواستی امروز دولت، هیچکدام طبیعی نیست. شرایط حمایتی آحاد نظام از دولت را دولت باید ارج بنهد و از آن استفاده کند و وزرا توجه کنند اثر وضعی سایه های بر سر بعضی از وزرا و وزارتخانه ها، دولت محترم و رئیس جمهور انقلابی باید کم کند.

نماینده تهران در مجلس با تاکید بر اینکه شایسته سالاری متفاوت است از نسبت های نصبی و سببی گفت: بی شک توجه به شایستگی افراد با نسبت های سببی، نصبی، باندی و گروهی تفاوت دارد و باید توجه کرد جوانان انقلابی را باید امیدوار کرد و به انقلابیون در جای جای کشور بیشتر باید ارج و قرب نهاد و نگذاریم آنها به گوشه ای بی تفاوتی بروند و به مردم بازگشت کنیم و شرایط بهتری برای مردم رقم بزنیم.

انتهای پیام/
امر به معروف و نهی از منکر رسانه ملی لایحه مردم تهران در مجلس نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر