کد خبر: 1145464 A

رئیس سازمان بازرسی کل کشور:

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: با پیگیری‌های سازمان بازرسی، ۱۴۵ هزار خودروی موجود در پارکینگ‌های دو شرکت خودروساز، تا پایان آبان ماه به صفر می‌رسند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جلسه شورای عالی قضایی ضمن اشاره به حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در آیین نکوداشت چهلمین سالروز تاسیس سازمان بازرسی و بازدید ایشان از نمایشگاه اقدامات و دستاورد‌های این سازمان، گفت: شورای معاونان و مدیران سازمان بازرسی کل کشور در همان روز حضور رئیس قوه قضاییه در سازمان بازرسی، جلسه‌ای تشکیل داد و دستورات رئیس عدلیه را به صورت فوق العاده در ۹ محور تقسیم‌بندی و برای اجرای آن‌ها برنامه‌ریزی کرد.

وی سپس با اشاره به بازدید معاونان و مدیران سازمان بازرسی از شرکت‌های خودروساز طی هفته گذشته، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته مقرر شد عمده ۱۴۵ هزار خودرویی که هم‌اکنون در پارکینگ‌های ۲ شرکت خودروساز کشور وجود دارد تا پایان آبان ماه به صفر برسد.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: حسب دستور رئیس قوه قضاییه، هیئتی از سوی سازمان بازرسی کل کشور در شورای رقابت مستقر شد تا علاوه بر نظارت بر چگونگی اجرای ماموریت‌های این شورا، نظارت‌های لازم را در حوزه افزایش کیفیت، قیمت‌گذاری و نحوه فروش خودرو‌ها انجام دهد.

انتهای پیام/
ایران خودرو رئیس سازمان بازرسی کل کشور سایپا درویشیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر