کد خبر: 1144368 A

دستور کار کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در هفته جاری اعلام شد؛

کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس طی هفته جاری با دعوت از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برنامه‌های عملکرد و وضعیت اعتبارات این وزارتخانه و سازمان‌های تابعه آن را بررسی خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری در روزهای یکشنبه و سه شنبه (۲۵ و ۲۷ مهر ماه) جلسات خود را برگزار می‌کند.

این کمیسیون در روز یکشنبه عصر به استماع گزارش وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های عملکرد و وضعیت اعتبارات این وزارتخانه و سازمان‌های تابعه آن خواهند پرداخت.

کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در روز سه شنبه عصر نیز ضمن ادامه رسیدگی به طرح انجام پروژه های ریلی با تهاتر نفت،  به لایحه اصلاح قانون استفاده متوازن از امکانات کشور برای ارتقای سطح متناظر مناطق کمتر توسعه یافته و عملکرد مالی سال ۱۳۹۹ مجلس شورای اسلامی در اجرای جزء(۲) تبصره (۱) ماده (۵۱) قانون آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی رسیدگی می کند.

روز چهارشنبه این هفته نیز کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بازدیدی از طرح‌های عمرانی استان بوشهر و طرح های توسعه ای نفت و گاز در منطقه عسلویه خواهد داشت.

کمیته اقتصادی این کمیسیون روز دوشنبه صبح ادامه رسیدگی به طرح اصلاح مواد(۱۹) و (۱۷) قانون احکام دائمی برنامه های توسعه ای کشور (اساسنامه صندوق توسعه ملی) را در دستور کار دارد و کمیته امور اجتماعی و فرهنگی نیز گزارش اقدامات و عملکرد اعتبارات سالجاری وزارت آموزش و پرورش و دستگاه های تابعه را بررسی می کند.

کمیته برنامه ریزی، آمایش و آمار روز یکشنبه به بررسی آخرین وضعیت معادن کشور در برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران می پردازد و در روز سه شنبه آخرین اقدام بعمل آمده در خصوص موضوع آمایش سرزمین را بررسی می کند. کمیته دیوان محاسبات، امور مالی و اموال مجلس نیز در روز شنبه ظهر رسیدگی به بودجه پیشنهادی سال ۱۴۰۱ دیوان محاسبات کشور را در دستور کار خود دارد.

انتهای پیام/
استان بوشهر بودجه کمیسیون برنامه بودجه وزارتخانه وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر