کد خبر: 1144271 A

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با تبریک فرارسیدن سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، نوشت: بی‌تردید تلاش‌های کارکنان مومن این نهاد ارزشمند موجب ارتقای مکتبی ارتش جمهوری اسلامی شده است.

به گزارش ایلنا، سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد در پیام تبریکی به مناسبت فرارسیدن سالروز تأسیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش نوشت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به منظور تقویت ایمان و بصیرت عمیق دینی و سیاسی در ارتش جمهوری اسلامی ایران با تدبیر حکیمانه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی(ره) در ۲۴ مهرماه سال ۱۳۵۸ تاسیس شد تا با حضور این سازمان مقدس، ارتش بیش از گذشته به زیور دین و بصیرت، مزین شود.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در این پیام خاطرنشان کرد: بی‌تردید تلاش‌های کارکنان مومن این نهاد ارزشمند در راستای تقویت ارزش‌های معنوی و تربیت جوانان متدین در نیروهای ارتش، موجب ارتقای مکتبی ارتش جمهوری اسلامی شده و توان و روحیه رزمی کارکنان ارتش در مقابله با دشمنان و دنیای کفر و استکبار را تقویت کرده است.

وی اضافه کرد: اینجانب ضمن گرامیداشت، این روز را به همه همکارانم در این سازمان مقدس و به ویژه اداره عقیدتی سیاسی نیروی پدافند هوایی ارتش تبریک می‌گویم و از درگاه خداوند متعال توفیق تداوم خدمت همه خدمتگزاران به این نظام مقدس و حافظان حریم معنوی و پرچمداران فرهنگی، دینی و سیاسی در ارتش را مسالت می‌کنم.

انتهای پیام/
امیر صباحی‌فرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر