کد خبر: 1143837 A

نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: با توجه به اینکه برخورد سریع با مجرمان یکی از عوامل پیشگیری از وقوع جرم است باید تلاش برای رشد پلیس درونی افراد، جنبه‌های نظارتی و بازرسی هم تقویت شود.

به گزارش ایلنا، آیت‌الله مصطفی روز پنجشنبه در نشست مشترک با رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور و رییس کل دادگستری سیستان و بلوچستان ضمن تشکر از زحمات مرتضی تمیزی رئیس سابق و آرزوی توفیق برای ابوالفضل ماه‌گلی رییس جدید سازمان قضایی نیروهای مسلح استان با اشاره به حساسیت‌های این حوزه و لزوم توجه به ظرافت‌ها اظهار کرد: تلاش برای پیشگیری از جرائم بسیار مهم و قابل تقدیر است اما با توجه به زمینه‌های فراوان وقوع جرم در صورت بروز تخلف از نیروهای مسلح باید بعد از بررسی دقیق برخورد صورت گیرد و آمار کلی برخورد با تخلف‌ها اطلاع‌رسانی شود.

وی با اشاره به به دشواری انجام کارها در سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: باید پشتیبانی‌های لازم از سوی سازمان قضائی نیروهای مسلح نیز انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین شکرالله بهرامی رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور نیز در این نشست با اشاره به روند کاهشی آمار جرایم نیروهای مسلح اظهار کرد: رسالت اولیه این سازمان پیشگیری از وقوع جرم است.

انتهای پیام/
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلو چستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر