کد خبر: 1123341 A

سرلشکر موسوی:

فرمانده کل ارتش، با صدور پیامی به امیر سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی، انتصاب وی به سِمَت وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تبریک گفت و بر همکاری «آجا» با این وزارتخانه تاکید کرد.

به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش، با صدور پیامی به امیر سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی، انتصاب وی به سِمَت وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای امیر سرتیپ دکتر محمدرضا قرایی آشتیانی

وزیر محترم دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

سلام علیکم؛

حال که در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و به دلیل شایستگی، تعهد، مدیریت جهادی و کارنامه درخشان، با رأی اعتماد نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، به سِمَت وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در دولت انقلابی و مردمی سیزدهم منصوب شده‌اید، ضمن تبریک، امید است در خدمت به مردم شریف و بصیر ایران اسلامی و آرمان‌های انقلاب موفق باشید.

در گام دوم انقلاب اسلامی که هنگامه حرکت جهادی، حکیمانه، شجاعانه و مردمی است، ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان بازوی پرتوان نظام و انقلاب تحت هدایت‌های پیامبرگونه مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) آمادگی دارد با استفاده از ظرفیت‌های عظیم فکری، نخبگانی و مشارکت‌جویی؛ در راستای هم‌افزایی و پیشبرد برنامه‌های اثربخش، جهادی و تحول‌آفرین با آن وزارتخانه محترم همکاری لازم را در جهات گوناگون به عمل آورد.

آرزومندم وزارتخانه تحت مدیریت جنابعالی، با همکاری تنگاتنگ و تعاملی هم‌افزا با ارتش جمهوری اسلامی ایران در زمینه‌های تأمین و ارتقای روزافزون کیفیت تجهیزات دفاعی و همچنین تهیه و افزایش ظرفیت‌ها و توانمندی تولید سازمان‌های صنعتی آن وزارتخانه؛ تقویت بیش از پیش رکن دفاع از استقلال، تمامیت ارضی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مزید دیگر توفیقات خود فرماید.

امید است با عنایت پروردگار متعال در سالی که با تدبیر مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» نام گذاری شده است، حضور حضرتعالی در این مسئولیت به عنوان خادمی صدیق و ولایتمدار؛ نویدبخش شکوفایی، نشاط، تحرک و موفقیت بیش از پیش آن وزارتخانه شود.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر ستاد سید عبدالرحیم

انتهای پیام/
سرلشکر موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر