کد خبر: 1113163 A

رحمانی‌فضلی:

وزیر کشور با تاکید بر اینکه تعطیل کردن تهران بدلیل کرونا نیاز به مقدمات و برنامه ریزی و اقناع و همراه سازی مسئولان و مردم دارد گفت: اگر این روند به صورت دقیق برنامه ریزی نشود، چه بسا نتوانیم به هدف مورد نظر برسیم.

به گزارش ایلنا، عبدالرضا رحمانی فضلی روز سه شنبه در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد مقابله با کرونا، افزود: یک سال و نیم است که تحت فشار شرایط کرونایی و سه سال و نیم تحت فشار تحریم هستیم که مشکلات و سختی‌های ناشی از آنها به گونه ای است که هرگونه اقدامی باید کاملا هوشمندانه، دقیق و هدفمند صورت بگیرد.

فرمانده قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا با اشاره به جلسه امروز ستاد درباره بررسی تعطیلی دو هفته ای تهران ادامه داد: تعطیلات به عنوان یکی از راه های اقدام و اثرگذاری است اما انجام این کار نیاز به مقدمات، تمهیدات، برنامه‌ریزی، اقناع سازی و همراه سازی همه مسوولان و به ویژه همراهی  مردم را می خواهد.

وی گفت: اگر به صورت دقیق و کامل و هوشمندانه برنامه ریزی نشود چه بسا نتوانیم با دادن هزینه های بالای اقتصادی و اجتماعی به هدف مورد نظر برسیم.

وزیر کشور گفت: مقرر شد نسبت به موضوع تعطیلات مطالعه و بررسی دقیق تری صورت بگیرد و در روزهای آینده بحث جدی تری انجام خواهیم داد و تصمیم گیری به روزهای آتی موکول شد.

ادامه دارد...

انتهای پیام/
وزیر کشور عبدالرضا رحمانى فضلى
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر