کد خبر: 1110261 A

مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز اعلام کرد:

مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار اهواز در حاشیه سی و پنجمین اجلاس رؤسای آموزش و پرورش، گفت: تلاش نوآورانه معلمان و فرهنگیان در روزهای بحرانی کرونا ویروس با تولید محتوای آموزشی و آموزش در فضای مجازی جهت ارائه مطالب درسی و پیشبرد اهداف عالی تعلیم و تربیت نشان از ایثاری، فداکاری و جهاد آنان است.

به گزارش ایلنا از خوزستان و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، یاسین معتوکی روز سه‌شنبه ۵ مردادماه اظهار داشت: جشنواره انتخاب معلم خلاق در دوران کرونا با ابزارهای نوین نواحی آموزش و پرورش اهواز به میزبانی ناحیه ۴ اهواز برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۴ اهواز، با تاکید بر تقدیر و قدرشناسی از تلاش‌ها و زحمات کلیه معلمان در این دوران، تصریح کرد: برگزاری جشنواره انتخاب معلم خلاق در دوران کرونا با ابزارهای نوین در نواحی آموزش و پرورش اهواز فرصت مغتنمی برای شناسایی استعداد، خلاقیت، نوآوری و تلاش مضاعف معلمان در راستای پیشبرد اهداف آموزش و پرورش و استفاده مناسب از فناوری نوین بود.

تولید یک هزار کلیپ آموزشی در اولین اتاق تخصصی تولید محتوا ناحیه ۴ اهواز

معتوکی همچنین با اشاره به اینکه تولید محتوای الکترونیکی یکی از ارکان مؤثر در آموزش مجازی و در شرایط خاص کنونی است، تصریح کرد: کمک به هدف‌گذاری محتوای آموزشی و همچنین، تسهیل در امر فرایند برنامه‌ریزی درسی، توسعه و بهبود کیفیت فعالیت‌های آموزشی و فراهم کردن چهارچوبی برای طراحی محتوای آموزشی از اهداف راه‌اندازی اتاق تولید محتوا است.

وی هدف از راه‌اندازی اتاق تخصصی تولید محتوا را دسترسی آسان معلمان و دبیران به ابزارهای تولید محتوا و افزایش کیفیت آموزش دانست و افزود: در تولید محتوای الکترونیک با کمک نرم‌افزارهای الکترونیک و تکنیک‌های سمعی و بصری می‌توان مسائل آموزشی را به‌راحتی در اختیار دانش آموزان قرار داد.

انتهای پیام/
آموزش و پرورش خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر